1803
1793

وااای تروخدا دعا کنید منفی بشه.ممنونم

پسر قشنگم ۹ ماه تو شکم مامان بودی،لاقل یه درصدم شبیه من میشدی  پروفایل خودم نیستم دوستان🤦‍♀️🤒😫خانما من اعلانام خیلی میشه اگه کار مهمی داشتین تا تو تاپیک هستم بپرسین ،اگه ندیدم شرمندتون نشم.🌹

مثبت شد لایکم کن ببینیم چه خاکی بریزیم

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  

سلام دوستان، سایت بازی بین به خاطر عید قربان تا عید غدیر کلی تخفیف و جایزه گذاشته.

برید سر بزنید قیمت هاشون خیلی خوبه. اینم لینکش.

مثبت شد لایکم کن ببینیم چه خاکی بریزیم

🤦‍♀️

پسر قشنگم ۹ ماه تو شکم مامان بودی،لاقل یه درصدم شبیه من میشدی  پروفایل خودم نیستم دوستان🤦‍♀️🤒😫خانما من اعلانام خیلی میشه اگه کار مهمی داشتین تا تو تاپیک هستم بپرسین ،اگه ندیدم شرمندتون نشم.🌹
1805
الان میخوای بی بی بزنی؟ 

اره 

1771

منم لایک کنید وقتی فرستاد

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ازت ممنونم که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی👼🏻🤰🏼🐥♥️یه صلوات برای نینی توی دلم میشه بفرستین🌸♥️ خوش اومدی عزیز دل مامان دردونه من ۹۸/۹/۲۸🥰😍🤰🏼🐥♥️امروز صدای قلب قشنگتو شنیدم عزیز مامانی ۹۸/۱۰/۲۲ 👼🏻🤰🏼قربون اون شکل ماهت بشم کنجد من امروز روی ماهتو دیدم خداروشکر🤰🏼🤱🏼 دخترم مامانی منتظرته🤱🏼 خدا واقعا تورو بهم بخشید ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥

عاقاااا منفی شددددددددددددددددددد وااااای خدایاااااا شکررررت

خدایا ممنوووووووووونتم خدایا عاشقتمممم

1794

دوستان منفی شد

خداروشکررررررررررررر

دوستان منفی شد خداروشکررررررررررررر

چرا میخواستی منفی بشه؟

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ازت ممنونم که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی👼🏻🤰🏼🐥♥️یه صلوات برای نینی توی دلم میشه بفرستین🌸♥️ خوش اومدی عزیز دل مامان دردونه من ۹۸/۹/۲۸🥰😍🤰🏼🐥♥️امروز صدای قلب قشنگتو شنیدم عزیز مامانی ۹۸/۱۰/۲۲ 👼🏻🤰🏼قربون اون شکل ماهت بشم کنجد من امروز روی ماهتو دیدم خداروشکر🤰🏼🤱🏼 دخترم مامانی منتظرته🤱🏼 خدا واقعا تورو بهم بخشید ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥
1651