2726
عنوان

حس ششمی

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 46 پست
رفتارش اگ باهاش تند نباشی بهتر میشه  ادمیه ک تو مشکلات ازت فاصله میگیره و نیاز ب تنهایی داره؟ ...

حست در مورد آیندم چیه تا الان که زندگیم افتضاح بود....

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند، بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند🙃
علائم پری زیاد ندارم  من همیشه کلا علایم پری ندارم فقط سه چهار ساعت قبلش پاهام و شکمم درد میگی ...

البته علایم همه مثل هم نیستن بارداری قبلیم اینجوری بود همش حس میکردن الان پریود میشم ترشح خیلی زیادی داشتم 

.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته علایم همه مثل هم نیستن بارداری قبلیم اینجوری بود همش حس میکردن الان پریود میشم ترشح خیلی زیادی ...

من ک،واقعا،موندم😄😃

حداقل پری بیاد از بلاتکلیفی در بیام

فردا سی و یک سیکلمه

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌺
2728
من کی باردار میشم  میشه خصوصیات درموردم بگی

من‌ بازم میگم‌این چیزا چرته ب همه‌اونایی ک جواب دادمم گفتم من فقط حسمو میگم‌ک بعضی جاها درسته 

شما تقریبا از ۴ تا ۷ ساله ازدواج کردین

زود رنج و حساسین

با ادم های محدودی گرم میگیرید

احساس‌تنهایی می کنید 

دستپخت خوبی دارین 

و شدیدا نگران همسرتون هستین نمیدونم کدوم یکی از اینا درس بود 

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
نزدیک ۹ ساله همش درسته😂😂😂 حالا بگو کی باردار میشم 

خدایی همشو درست گفتم؟ 😄

نمیدونم کی ولی حس میکنم بچتون دختره 

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
درمورد منم بگوووووو😍

خصوصیت اخلاقی؟ 

قد بلد لاغر 

عاشق عطرو ادکلن و لوازم ارایشی

روحیه حساسو شکننده 

کینه ای 

عصبی در لحظه ولی بد فراموش میکنید

ادم‌ پرحرف و شوخ طبع و اجتماعی 

رایطتون با همسرتون خوبه 

خصوصیت اخلاقی؟  قد بلد لاغر  عاشق عطرو ادکلن و لوازم ارایشی روحیه حساسو شکننده  ک ...

میشه بگی به عشقم میرسم یا نه 

درباره خودم هرچی به ذهنت میاد بگع

اللهم صل علی محمد و ال محمد🤍
2706