2726
عنوان

امروزتودادگاه..

| مشاهده متن کامل بحث + 1310 بازدید | 80 پست
منم به این معتقدم زن و شوهر باید همو بخوان . حتی اگه زیباترین باشی یا زشت ترین . یکی از دوستام خیل ...

وای چه بد بود اولش 

عین داستان زندگی من

ولی خداروشکرالان خوشبخته

آره واقعاخدا نبخشه اینطورآدمارو

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
وای چه بد بود اولش  عین داستان زندگی من ولی خداروشکرالان خوشبخته آره واقعاخدا نبخشه اینطورآد ...

اخه بهش ظلم کرده بودن . خدا هم در عوضش کسی رو سر راهش قرار داد که خوشبخت شد . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه بهش ظلم کرده بودن . خدا هم در عوضش کسی رو سر راهش قرار داد که خوشبخت شد . 

هی...

یعنی خدایه منم میبینه ویروزخوشبختم میکنه

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
هی... یعنی خدایه منم میبینه ویروزخوشبختم میکنه

اره عزیزم گ مطمعن باش .

اون دوستم بعد از 8 سال ازدواج کرد آ .

اما خدارو شکر خوشبخت شد  

تو هم خوشبخت میشی ان شالله 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2728
اره عزیزم گ مطمعن باش . اون دوستم بعد از 8 سال ازدواج کرد آ . اما خدارو شکر خوشبخت شد   تو ه ...

فداتم⁦♥️⁩

اونا برا چند لحظه ظاهر رو میبینن و تعریف میکنن اما زندگی مشترک اخلاق میخواد. اخلاق هاتون باهم سازگا ...

احسنت چقدر درست بود حرفتون در عین سلیس بودن و سادگی

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
بخدا فرصت دادم من بااینهمه نامردیش بازم راه واسه برگشتش گذاشتم امااون حاظربه تعهدنیس

میشه عکستو ببینم میدونم فضولیه اما کنجکاو شدم🙈

زشت باشی یا خوشگل فرقی نمیکنه برای مرد جماعت زود تکراری میشی😔 خیلی کم هستن کسایی قدر زن و زندگ ...

سلام گلم دیروز تو یه تاپیکی پرسیدم شما همون دختر ناز بابایی که رفته بودید ترکیه نمیدونم‌چی شد ترکید جوابتو ندیدم

اخلاقت چطوره

باشوهرم عالی بودم خودشم اینوهمیشه میگه

زشت باشی یا خوشگل فرقی نمیکنه برای مرد جماعت زود تکراری میشی😔 خیلی کم هستن کسایی قدر زن و زندگ ...

بقران من زیاددیدم خواهرم دوستم..

شوهراشون دنیارو واسشون میدن

میشه عکستو ببینم میدونم فضولیه اما کنجکاو شدم🙈

باشه فقط سریع میحذفم

2706