2737
2739
عنوان

امروزتودادگاه..

1310 بازدید | 80 پست

امروزرفتم‌ دادگاه واسه کارای مهریم واینا

کارمنداتو شورا(خانم هستند)کلی تعریفموکردن که واقعاحیفی وواسه شوهرم متاسفم شدن

توفامیلامونم به خوشگلی وخوش اندامی معروفم همه تعریفمومیکنن

اماامروزکه اون خانوم تعریفمو میکردن بجایه اینکه خوشحال شم گریم گرفت 

که چرا من هیچوقت به چشم شوهرم خوشگل نبودم که چرادوسم نداشت که چراشوهرم ازاونانبود که دنیاش باشم

یکی ازدوستام حرفه قشنگی زد میگفت اگه خوشگلترینم باشی ودنیاتعریفتو بکنن به چشم شوهرت یاکسی که دوسش داری نیای انگارزشت ترینی

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شانس مهم خواهرم خوشگلی باشی بی شانس باشی فایده نداره

آره بقران

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

عزیزم 

ناراحت شدم برات 

کاربریت خیلی اشناست

انگار چند روز پیش یه تاپیک داشتی ترکید  

مشکلت چی بود یادم رفت

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببخشید ولی دوستت چرت گفته تا خودتو بالا نگیری تا خودتو قبول نکنی و دنبال این باشی شوهرت تاییدت کنه هیچی نیستی

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
2738

موقعی ک ازدواج میکردین هم شوهرت همین نظرو داشت؟

خوشبحالت ک حس خوشکلی داری ما کنداریم پس چییی

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
عجب حرف درستی زددوستت. وچقدناراحت شدم برات

😔🖤

واسه همینه میگن ادم شانس داشته باشه ،یکی دنبال خوشگلی فک میکنه با خوشگلی همه چیز تمومه،اونیم که داره اینجوری به سرش میاد،انشاالله خدا کمکت کنه عزیزم

دیدن خنده بچه هام بزرگترین ارزومه

اونا برا چند لحظه ظاهر رو میبینن و تعریف میکنن اما زندگی مشترک اخلاق میخواد.

اخلاق هاتون باهم سازگار نباشه طاهرت به نظر نمیاد برعکس

اخلاق هاتون باهم بسازه هرچقدر هم که به نظر بقیه ساده و معمولی باشی برا شوهرت زیباترین هستی

عزیزم  ناراحت شدم برات  کاربریت خیلی اشناست انگار چند روز پیش یه تاپیک داشتی ترکید  ...

همش درمورد شوهرم تایپیک میزنمو میدم نی نی یار بحذفه میترسم آشناببینه

مشکلم شوهرمه که دخترخالشو دوس داره وکلی اذیتم کرد

2706