2737
2734
عنوان

جاری عفریته😠😠😠

856 بازدید | 34 پست

میخایم بابردارشوهرم منومامانم مادرشوهرم بریم ییلاق پسرخواهرشوهرمم میاد چون پسرخواهرشوهرم میخادبیاددخترجاری عفریتم میگه منم بیام خلاصه مادرشوهرم میره تااجازه شوبگیره  من توحیاط بودم دختره رفت بالابردارشوهرم اول گفت نه نمیادبعدش گفت وایستابیادجاری عفریته اومدبیرون نه حق نداره بیاد اینا (منظورش ب منوشوهرمه)اینادارن میان نه اجازه نداره من حوصله حرف ندارم باتومیذارم بیادولی ایناهستن نه ایناکین که دخترموبفرستم باهاشون بگن پول وگوشت دادیم دخترش خورده اینقدعصبیم ب جهنم ک نمیادبه درک ک نمیاد پسرش کوچولو ۳سالشه یهومیادتوخونمون بدوبدودخترشومیفرسته بروبچه بیار نذاربره خونشون اونادشمنمونن بچموبددرمیارن

عشقم یدونه پسرم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چی شده الان ناراحتی یا خوشحالی 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

واااا رسما بی عقله

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
2738

ن ب اون تاپیکی ک بی دلیل ب جاریش پریده بود اون خانوم ن ب شما ک اینقد آرومی .. 

تورو خدا جواب آدمایی ک بهتون توهین میکنند رو بدین ب خدا این جواب دادن بی ادبی نیست .. به بعضیا با سکوت نمیشه شعور رو فهموند .. جوابشون و بدین حداقل دلتون خنک شه بزارین این حرص رو اونا بخورن

کاربری برا دونفر .
2706