2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی ادعاش میشه واقعا کار بلدم هست؟! 

دو سه سالی هست اومده شیراز. من پیشش فیلر خط لبخند انجام دادم خیلی سال پیش. خیلی راضی نبودم. الان باید خیلی باتحربه تر شده باشه

من اینجا جز دو تا دوست قدیمی کسی رو نمیشناسم، به من برای موندن انگیزه بیشتری بدین😂
دو سه سالی هست اومده شیراز. من پیشش فیلر خط لبخند انجام دادم خیلی سال پیش. خیلی راضی نبودم. الان بای ...

من از مشهد میخوام برم پیشش نمیدونم این تصاویر واقعیه یا نه

2738
من از مشهد میخوام برم پیشش نمیدونم این تصاویر واقعیه یا نه

کی میره این همه راه. خوب بیا تهران بهتره ک. چی دیدی مگه ؟

من اینجا جز دو تا دوست قدیمی کسی رو نمیشناسم، به من برای موندن انگیزه بیشتری بدین😂

سلام بچه ها یه چیزی خالصانه و خواهرانه بهتون میگم جای بخیه ی روی صورتم رو دکتر فیلی لیزر کردن و جای بخیه ی من خیلی بزرگ نبود و با اینکه من بخیه زیبایی زده بودم و انتظار داشتم با لیزر دکتر کاملا جای بخیه محو بشه الان بهتر شده اما کامل از بین نرفته اگر برگردم به قبل میرم یه مطب با هزینه کمتر لیزر میکنم مطمئنم از اینی که الان شدمم بهتر میشدم گول تبلیغات رو نخورید

سلام بچه ها یه چیزی خالصانه و خواهرانه بهتون میگم جای بخیه ی روی صورتم رو دکتر فیلی لیزر کردن و جای ...

چقدر هزینه گرفت برای لیزر و چه مدت طول کشید تا نوبتت بشه

سلام بچه ها یه چیزی خالصانه و خواهرانه بهتون میگم جای بخیه ی روی صورتم رو دکتر فیلی لیزر کردن و جای ...

سلام عزيزم

جاي بخيه ات رفت؟يعني با ليزر هم نميره؟

تو خنده ي دوري در ياد…🖤