2410
2553
عنوان

با همچین مردی رو به رو شدین؟

347 بازدید | 13 پست

سلام❤

این مطلب شاید بیشتر برای رابطه های دوستی و قبل ازدواج باشه و استثنا هم وجود داره

پ.ن؛این خلاصه حرفای یه مشاوره خوندنش کمکتون بکنه شاید

تا حالا شده با پسری باشید که سعی میکنه از هر لحاظی اوایل رابطه خوب باشه و به استاندارای شما احترام بذاره؟

مثلا از قرار با دوستاش بزنه و بیاد پیش شما

به خانواده و دوستاش معرفیتون کنه

اکثرا از لحاظ مالی و عاطفی حمایتتون کنه

بعد یهو به یه بهونه تو اوج وابستگی بذاره بره و شما بمونید و سوالای مختلفی که نمیدونید کجا و چرا کم گذاشتید که رفت

*البته رابطه بالا و پایین داره و ممکنه یه وقتایی پارتنرتون نتونه وقت کافی داشته باشه*

میخوام بگم که عزیزای دل این مدل مردا ذاتا علاقه به این کار دارن عین شکارچی که لذت میبره 

ممکنه از خودتون بپرسید خب چرا اوایل رابطه منو تا آسمون بالا برد بعد یهو کوبیدم زمین؟

نکته همینه! اون به از اینکه شما رو به شدت تحت تاثیر خودش قرار داده مطمئنه و میدونه شما از لحاظای مختلف عالی هستین و اینقدریم از خودش مطمئنه که کارشو درست انجام داده و از دید این دختر عالی بهترین پسر دنیاس!

پس هیجانش تموم میشه و یاد بیزینس نصفه کارش میفته یا دوستایی که خیلی وقته ندیدشون

و ممکنه بره سراغ نفر بعدی یا بدتر از اون مدام بره و بیاد

بهترین کار اینکه صد در صد خودتونو نذارید براشون

اگه رفت مدام پیگیر نباشید و التماس نکنید چون با این کار اون بیشتر و بیشتر از خودش مطمئن میشه و میره

قانون دنیا اینه:ما معمولا عاشق چیزایی میشیم که ازمون دور میشن

خودتونو دوست داشته باشید و نگران از دست رفتن این مدل پسرا نباشید😍

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برام پیش اومده ولی اصن واسم‌ مهم نبوده رف که رف لیاقتمو نداشت کلا التماس بلد نیستم😕

بهترین کارو کردی

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
2720

آفرین👍👍

منم همینو تاپیک کردم عشق دروغی هرکی ی حرفی زد 

انسان خوبی باش ولی وقتتو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂ الهی یهویی همونی ک دلتون❤میخواد بشه                                اگه ی وقت حرفی چیزی گفتم ک ناراحتتون کردم بدونید بی منظور بوده و بادلای مهربونتون ببخشیدم🤦‍♂️🌹🙏
آفرین👍👍 منم همینو تاپیک کردم عشق دروغی هرکی ی حرفی زد 

شناخت خیلی سخته 

شناخت خیلی سخته 

تا باهاش زیر ی سقف نری نمیفهمی بعضی ها همین ک میرسن بهم دل همو میزنن اونقدر از این مسائل دیدم ک روانشناس شدم واسه خودم ب هرکی هم میگم تا خودش تجربه نکنه میگه نه اینجوری نیست 

انسان خوبی باش ولی وقتتو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂ الهی یهویی همونی ک دلتون❤میخواد بشه                                اگه ی وقت حرفی چیزی گفتم ک ناراحتتون کردم بدونید بی منظور بوده و بادلای مهربونتون ببخشیدم🤦‍♂️🌹🙏
2714

زیاد به این تاپیک ربط نداره ولی خیلی دلگیرم از پسری که ابراز علاقه کرد و گفت قصدش ازدواجه ولی وقتی جواب منفی شنید همش استوری میذاره ازت متنفرم😔 آخه چرا مگه من حق انتخاب ندارم؟

.                                                                  
زیاد به این تاپیک ربط نداره ولی خیلی دلگیرم از پسری که ابراز علاقه کرد و گفت قصدش ازدواجه ولی وقتی ج ...

یادش می ره 😁

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
تا باهاش زیر ی سقف نری نمیفهمی بعضی ها همین ک میرسن بهم دل همو میزنن اونقدر از این مسائل دیدم ک روان ...

خیلیا قبل زیر سقف رفتنم خودشونو نشون میدن

هر دختری ممکنه همچین رابطه اییو تجربه کنه مثل من

بالاخره اولش آدم تجربه نداره و عادیه

ولی مهم اینه بدونن همچین پسری صرفا کارش اینه و هدفش از دوستی چیز خاصی نیست و جدایی ازشم شکست نبوده

تو اصطلاح استیو هاروی شکارچی یا بازیگره

زیاد به این تاپیک ربط نداره ولی خیلی دلگیرم از پسری که ابراز علاقه کرد و گفت قصدش ازدواجه ولی وقتی ج ...

بنظرم خودشیفته بوده وگرنه آدم نرمال همچین کاری نمیکنه بعد جواب منفی نهایتا ناراحت میشه و مجدد به زندگیش ادامه میده

فدای سرت😍