2726
عنوان

مشاور کنکور داریم؟

237 بازدید | 45 پست

به نظر شما از کلاس دهم برای کنکور تجربی خوندن و تست زدن زود؟

و از کی باید شروع کرد به خوندن و چه کتاب تستی خوبه 

برای کلاس دهم

خدایا یه نور تو تاریکی هایم قرار بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه‌دهمی‌ازالان‌که‌تابستونه‌بشین‌بخون‌دهموجمع‌کن‌ازسال‌یازدهمم‌بروآزمون‌بده‌واسه‌درسایی‌که‌ضعیفی‌دی‌وی‌دی‌بگیر

اگه‌ دوس داشتین‌ یه‌ صلوات‌ واسه سلامتی و شغلم بفرستین
2728
برا تجربی حتما باید از همین الان بخونی حتما قلمچی هم برو عالیه البته اگه بخونی و تست بزنی..ولی اگه ...

میشه کتاب واسه دروس عمومی تخصصی بگید 

یه کتاب برای تست و کنکور 

یه کتاب هم برای تمرین و امتحان های مدرسه 

من درسم تو نهم متوسط رو به بالا بود و امسال می خوام خیلی خوب باشم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4469754/کنکوریا-اگه-سوال-درسی-چیزی-داشتین-درخدمتم?postId=139761754

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
اگه‌دهمی‌ازالان‌که‌تابستونه‌بشین‌بخون‌دهموجمع‌کن‌ازسال‌یازدهمم‌بروآزمون‌بده‌واسه‌درسایی‌که‌ضعیفی‌دی‌ ...

کتاب ندارم که 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4621722/دهمی-ها-یازدهمی-ها-کنکوری-ها?postId=143718189

این تاپیکای منو مطالعه کن شاید ب دردت بخوره

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت

من کنکوریم. اگ دنبال رتبه خوبی زود نیست‌ ب نظر من از الان متعادل بخون و خیلی زیادم نخون ک درس خسته کننده بشه برات.موفق باشی

با افتخار یه دورگه کورد و ترک😌ی چیزی ک همیشه بهش افتخار میکنم اینه ک تا حالا هیچ موجود مذکری رو تو زندگیم راه ندادم😉ب نظرم قشنگ تر از این نیست ک اولین عشق ی دختر باشی😌تاپیکای ترسناک منو تگ کنید🙏
اگه‌دهمی‌ازالان‌که‌تابستونه‌بشین‌بخون‌دهموجمع‌کن‌ازسال‌یازدهمم‌بروآزمون‌بده‌واسه‌درسایی‌که‌ضعیفی‌دی‌ ...

یعنی چی یعنی ۱۱ هم کنکور بدم؟

من از کلاس دوم دبیرستان تابستونش شدید خوندم

تمام درس ها رو خوندم و کتاب تست زدم و کلاس کنکور ریاضی هم رفتم

چون ضعیف بودم

مدرسه تیزهوشانم بودم ها

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
2706