2733
2734
عنوان

دوس دختر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1125 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما شوهرم ی منشی خانم مجرد تقریبا یکماهی میشه ک این خانمه اومده اما هیچ تماس و پیام یا رفتار مشکوک ...

زندگیتو خراب نکن

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
خانما منم ی مشکلی در همین مورد دارم مطرح کنم کمکم میکنید؟

بگو 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728

عجب زن پررویی

چندسالشه؟؟

شوهرش میدونه هنوز ول کن نیست ومیخواد باهات روابط داشته باشه؟؟؟

فامیل شوهرته؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
خب

سلام😅

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
منم با دختره مشکلی ندارم چون الان تو زندگی شوهرم نیس پیج اینستام قفله بهم درخواست داده منم تو پیجم ...

بنظرم نه

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
خانما منم ی مشکلی در همین مورد دارم مطرح کنم کمکم میکنید؟

بگو عزیزم

2738
خانما شوهرم ی منشی خانم مجرد تقریبا یکماهی میشه ک این خانمه اومده اما هیچ تماس و پیام یا رفتار مشکوک ...

وای قبل از اینکه شوهرت بفهمه اینکارو ترک کن

ولی دورا دور حواست به دختره باشه مثلا گاهی برو محل کار شوهرت بیخبر ببین رفتارش باهات چه شکلیه 

واینکه حواست باشه دختره به بهانه های مختلف کیک و.. درست نکنه برای شوهرت

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

نمیدونم چجوری کمکت کنم🤦خودت باید رو خودت تمرین کنی که حساسیتت رو کم کنی

وای قبل از اینکه شوهرت بفهمه اینکارو ترک کن ولی دورا دور حواست به دختره باشه مثلا گاهی برو محل کار ...

اخره پستت رو خوندم یاده فیلما افتادم😅🙈

اخره پستت رو خوندم یاده فیلما افتادم😅🙈

😂 😂 😂 ندیدی چطور دخترا خودشونو لوس میکنن 

😂 😂 😂 ندیدی چطور دخترا خودشونو لوس میکنن 

😆

سلام😅

سیلام 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706