2737
2734

این دومین تاپیکمه.امروز..

یه خبر زدن تو اینترنت مربوط به چهارم خرداد ماه ...گفتن افزلیش ۵۰درصدی امتیازات فصل دهم خدمات کشوری.برای نیرو مسلح

تو رو خدا نیاین از مشگلات و حقشونه یا نیست یا درد دل کنین..فقط بگین چی میدونین از این ماجرا؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فصل دهم دقیق میدونی یعنی چی؟

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

فقط میدونم این برا همه ی کارمندای دولت هست

حقوقشون  ۵۰ درصد افزایش پیدا نمی کنه حق شغل که ۵۰ درصد اضافه میشه...حق شغل یه بخشی از حقوق نه کلش

مثلا اگه حق شغل ۱تومن باشه میشه ۱و۵۰۰

در حال تثبیت وزن😎
2738
ینی این ماه اعمال میشه؟؟برا شما اعمال شد؟

والا ما فرهنگییم نظامی نیستیم ولی میدونم این برا کارمندای دولت به طور کل

ما که پدرمون در اومد تا یه افزایش حقوق زدن

کشتنمون دقیقا😖😖😖😖😖

در حال تثبیت وزن😎
والا ما فرهنگییم نظامی نیستیم ولی میدونم این برا کارمندای دولت به طور کل ما که پدرمون در اومد تا یه ...

چقدر اضافه شد؟

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
چقدر اضافه شد؟

میشه گفت رتبه بندی حق ۵۰ درصد با هم اضافه شد

تقریبا ۵۳ درصد بوده...البته باید بیشتر میشد....فک کنم برا بابام ۱۷۰۰ اضافه شد

خودمم دانشگاه فرهنگیان میخونم برا ما حداقل حقوق در نظر گرفتن

یعنی از ۱۵۰۰ شد ۲۸۰۰

در حال تثبیت وزن😎
میشه گفت رتبه بندی حق ۵۰ درصد با هم اضافه شد تقریبا ۵۳ درصد بوده...البته باید بیشتر میشد....فک کنم ...

بسلامتی و شادی عزیزم  خدا دل همه رو شاد کنه و همه حقوق بگیرها راضی باشن برای همدیگه دعا کنیم 

بسلامتی و شادی عزیزم  خدا دل همه رو شاد کنه و همه حقوق بگیرها راضی باشن برای همدیگه دعا کنیم&nb ...

ممنون گلم😘😘😘😘😘شما ادم با فرهنگی هستید😉😉

والا ما معلما همش فوش میخوریم که الکی پول میگیریم🤣🤣🤣

در حال تثبیت وزن😎

شما لطف داری 

نه عزیزم معلمی هم کار سختیه من خودم کم و بیش دیدم.همیشه موفق باشی عزیزم