2726
حالا پسر سهله پدرا هم نمیتونن دیگ برای پسراشون خونه بخرن دیگ از عرضه خارج شده واقعا

تلاش نقش مهمی در زندگی داره البته تلاش در مسیر درست

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه خانواده من میگن باید پسر از خودش خونه داشته باشه 

خوب اشتباه میکنن مگه این که وضع مالی پدرت خیلی خوب باشه انتظار دامادی هم شان خودتون داشته باشید

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2728

چون ثبات اقتصادی نیست. تورم بالاست تا پوله جمع میشه میرسه به قیمت خونه میبینی که قیمت خونه ۶تا پله پریده بالا. اینجا ایران است.به قول اون جیره خواره هرکی هم سختشه جمع کنه بره😂 تو این چند سال اخیر هرکی هم خونه خریده با حمایت یه نسل قبل تر خونه گرفته.

خوب اشتباه میکنن مگه این که وضع مالی پدرت خیلی خوب باشه انتظار دامادی هم شان خودتون داشته باشید

وضع بابام خوبه گلم دوتا مغازه داره با ۵ تا زمین به علاوه خونه خودمون ولی خسیس 

چون ثبات اقتصادی نیست. تورم بالاست تا پوله جمع میشه میرسه به قیمت خونه میبینی که قیمت خونه ۶تا پله پ ...

وای پس،چه خاکی تو سرمون کنیم چرا وقت ازدواج من شد اینجوری شد؟

نه 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
وضع بابام خوبه گلم دوتا مغازه داره با ۵ تا زمین به علاوه خونه خودمون ولی خسیس 

به نظرم ازدواج این زمانه خیلی سخت شده خیلی نباید زیاد فشار اورد

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

والا دوست پسر من ۲۳ سالشه 

از بچگی رو پای خودش بوده

الان تو یه شرکت کار می‌کنه 

۴ تومن حقوقشه 

ولی تا ۴۰ سالگی هم با این وضعیت نمیشه خونه خرید پدر و مادرشم کمک چندانی نمیتونن بکنن

نه من ۹۶ ازدواج کردم نداره

البته تو شهرستان داره ک ب دردم نمیخوره

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
آخه خانواده من میگن باید پسر از خودش خونه داشته باشه 

بستگی داره، اگه خانواده شما به شما جهیزیه چند صدمیلیونی میدن بله آقا پسر باید خونه داشته باشه

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔

ما تازه نامزد کردیم و خونه داره چون دوسه سال قبل پیش خرید کرده بود 

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید

شما ک میگی تلاش معذرت میخوام میشه جواب ی سوال منو بدین بزرگوار 

پسری ک پدرش هیچی نداره حتی نمیتونه هزار تومن ب پسرش کمک کنه و خود پسره از صب تا شب جون میکنه کار میکنه حتی بخاطر کار نتونست بره دانشگا 

هیچ پارتی و اشناییم نداره باید چیکار کنه؟ چرا میگید عرضه ندارن؟ یا تلاش نمیکنن یکم کم لطفیه اینجوری گفتن 😔

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

ما سختی کشیدیم الان داریم خداروشکر ولی عروسی عقب افتاد بخاطر کرونا 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706