2733
2734
عنوان

کیا باhcgحامله شدن

192 بازدید | 30 پست

دکتر بهم hcg داده نمیدونم این ماه بزنم یا ماه بعد اخه گفته روز 16 بزن از روز3 هم باید لتروزول بخورم الان که دارو گرفتم روز 3 دیگه تموم شده ولی روز 16 نرسیده نمیدونم بزارم ماه بعد که لتروزول خورده بتشم بزنم یا الان بزنم...کیا با این امپول حامله شدن؟ یعنی امکانش هست بشم؟

دکتر گفت چند ساعت بعد اچ سی جی اقدام کنی؟

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ب نظر من بزار ماه بعد منم صبر کردم تا قرص بخورم  همون ماه اولم خداروشکر باردار شدم

وای جدی شدی خداروشکر ...عزیرم چند وقته که باردار نشدی روز چندم زدی امپولو..بعداز اینکه زدی چند روز یبار باید نزدیکی باشه؟

2738
گفت یه روز درمیون به من

جنسیت برات مهم نبود؟

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍
۳۶ساعت بعدش 

باردار شدی جنسیتش چیه؟

منم فردا اچ سی جی میزنم دکتر گفت برای پسر فقط یورار اونم ۳۶ ساعت بعد امپول اقدام داشته باش

باردار شدی جنسیتش چیه؟ منم فردا اچ سی جی میزنم دکتر گفت برای پسر فقط یورار اونم ۳۶ ساعت بعد امپول ا ...

من این ماه سومه استفاده میکنم دوماه گذشته ک باردار نشدم حالا ۲۲همین ماه قراره پری خانم بیاد تا ببینیم میاد یا ن 

من این ماه سومه استفاده میکنم دوماه گذشته ک باردار نشدم حالا ۲۲همین ماه قراره پری خانم بیاد تا ببینی ...

پسر میخوای؟ تنبلی تخمدان داری؟ 

اگه جنسیت مهم نیس روزای بیشتری نزدیکی کن شانس بارداری میره بالا

من این ماه سومه استفاده میکنم دوماه گذشته ک باردار نشدم حالا ۲۲همین ماه قراره پری خانم بیاد تا ببینی ...

انشالله پری خانم تا 9 ماه دیگه سرو کلش پیدا نشه و نی نی بیاد عزیرم😊

2706