2726
عنوان

میخوام برم بچه از پرورشگاه بیارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3888 بازدید | 233 پست
پدرومادرواقعیت اونایی هستن که بزرگت کردن نه اوناکه ولت کردن خجالت بکش متاسفم برات اون بنده خداها ...

عزیزم با حرفت موافق نیستم حق داره بدونه اون پدر ومادر واقعی چرا رهاش کردن واقیعت همیشه تلخه 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
فقط میتونم بگم چون همدردتم درک میکنم انقدر گفتن این جمله برای دیگران اسان برای ما سخت یکی از دوستای ...

ازهمه جالب‌تر خواهرم اینه که مشکل بارداری ماپسرشونه نه من.به شوهرم میگم بجای اینکه بگن خدابهتون میده یازندگیمونومیدیم شما خودتون بچه داشته باشی میگن بریدچی

خدایا شکرت♥️♥️♥️بعداز 7سال انتظار در تاریخ10/11بی بی چکم مثبت شد♥️♥️♥️.                  درتاریخ10/18قشنگ ترین صدای دنیا رو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان❤️❤️❤️❤️.                     درتاریخ11/25حرکاتتو توی تی وی جلوی روم دیدم وفقط اشک ریختم❤️❤️❤️❤️.                                  درتاریخ12/20فهمیدم معجزه ی خداوند مهربونم یه شاهزاده است😍😍😍😍                                        در تاریخ1/10رفتم سونو خواب بودی زندگی مامان😁😁😁 دکتر هرچی زد روی شکمم بیدار نشدی🤪🤪🤪چقدر حس قشنگیه دارمت❤️❤️❤️❤️                      در تاریخ 1/21حست کردم زندگی مامان تکون خوردی ومن از ذوق داشتنت اشک ریختم خدای مهربونم شکرت❤️❤️❤️❤️❤️        درتاریخ2/31بهترین و زیباترین حس و بهم دادی مامان جان زندگی من از روی لباس حرکاتتو دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪چقدر قشنگه چقدر خوبه که دارمت گریه ام گرفت🥺🥺🥺🥺🥺خدایا شکرت بابت این معجزه❤️❤️❤️❤️ درتاریخ4/29زندگی مامان داشتی توی وجودم گردش میکردی🤪🤪دستمو گذاشتم روی شکمم پای نازنینتو حس کردم بهم لگد زدی انقدر ذوق زده شدم شروع کردم به گریه کردن چقدر خوبه  که هستی🥺🥺🥺چقدر خوبه که دارمت❤️❤️❤️خدایا شکرت من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 💜هی چرخ بزن در من😍ودل را بتکان💜                                        اولین تجربه ی مادر شدن من😍چقدر حس قشنگیه❤️خدایا همه ی خواهران سرزمینم این حسو تجربه کنن❤️بگو الهی امین❤️          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ازهمه جالب‌تر خواهرم اینه که مشکل بارداری ماپسرشونه نه من.به شوهرم میگم بجای اینکه بگن خدابهتون میده ...

عزیزم هیچ وقت قبول نمیکنن مشکل از پسراشون رو مخش کار کن اهدا جنین اهدا اسپرم باور میکنی تو گروه ما خانم رحم اجاره گرفت شکم بند بارداری گرفت زد کسی متوجه نشدرحم اجاره گرفته وبچه دار شد 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
وای بمیرم این چه کاری بوده کردن اینجوری گناه میکنن بجای ثواب ای خدا 

جاریم دلش پیش یه پسربچه بود که متاسفانه نارسایی قلبی داشت و خونواد شوهرم راضی نبودن میگفتن تو که میخوای بیاری حداقل سالمشو بیار . هنوزم میگه دلم پیش اونه 

بیخیال گوگل شماها بگید اینکار خوبه یا نه حرف مردم رو چکار کنم 

این کار که عالیه کردم مردمم باید اهمیت ندی بهشون بچه نیاری حرف میزنن از پرورشگاه هم بیاری کسایی که شعورشون میرسه تشویق میکنن اونایی هم که نه مهم نیس بچه بیارین فردا عصای دستتون بشه اگه بقیه هم ببینن شما اهمیتی به متلکاشون نمیکنین خودشون ساکت میشن

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
بیخیال گوگل شماها بگید اینکار خوبه یا نه حرف مردم رو چکار کنم 

استارتر جان اول که خدا خیرتون بده 🍃🍃🌷🌷

دوم این که حرف مردم همیشه هست بچه نداشته باشید میگن بچه نداره و بهمان و فلان

بچه بیارید هم همینو میگن پس حرف مردم بره به درک!!

شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدا بر منتهای میل خود کامران شدم🌷
2706