2726
عنوان

خانومای باردار میشه بیاین.مامانایی که بارداریشون یادشونه هم بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 65 پست
اینکه من درد سینه و ترشح از سینه ندارم عادیه؟ 

ترشح که از سینه نمیاد 

ولی توی بارداری معمولا هفته های اول تا ماه سوم هست و بعضیا ممکنه درد نداشته باشن اصلا

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه من درد سینه و ترشح از سینه ندارم عادیه؟ 

😂😂😂😂ترشح از سینه مال ماه پنجم هست عزیزم.ترشحات وازن منطورشه

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2728
سلام دوستان شبتون بخیر.  ی راهنمایی در زمینه بارداری میخاستم. ... لطفا هرکس میدونه نظرشو بگه.. ...

تو ازمایش نگفتن نیاز به درمان داره؟

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
بچه ها من از کرونا میترسم.اگه حامله باشم.چقد سخت میشه

سختی نداره که وقتی رعایت بهداشت داشته باشی و اینکه بتونی توی خونه بمونی 

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍
حالا برم تاپیک مادرشوهر بزنم همه آدمای بافرهنگ میان ایراد میگیرن

اسی من بارداریه قبلیم فقط خستگی و بی حالی داشتم تا یه روز عقب انداختم تستم مثبت شد اگه اجازه بدی یه سوال در همین مورد بپرسم

وزن اولیه 60😭وزن فعلی 64/500💜قد165🌹وزن هدف65 الی 70💖💖
من هنوز تاریخ پری شروع نشده اما زیاد گرسنه میشم اینکه نمیتونم راحت روی مبل بشینم یعنی وقتی راحت میشی ...

منم اینایی که گفتین جزو علایمای اولیه م بود.

به اضافه ی اینکه

ترشحاتم زیاد شده بود.هاله ی سینه م تیره شده بود.فشار و تپش قلب داشتم.و کمی عصبی بودم

من خودم سر بچه اولم هیچی نفهمیدم حتی تا ماه نهم.فقط از تاخیرم فهمیدم که باردارم.همه حسرت بارداری منو ...

من دیروز خداروشکر بی بی چکم مثبت شد، البته برای فرزند دوم.من یک هفته مونده به موعدم نوک سینه هام خیلی حساس شد ،طوری که اگه دستم میخورد بهش،یه آخ محکم می گفتم.یه کم هم سینه ام سنگین شد و درد پریودی داشتم ،همش فکر میکردم الان پریود میشم.هشت ماه بود که اقدام کرده بودم.سه روز از موعدم گذشت بی بی چک زدم

از فردا صبح اقدامم دلدرد داشتم سخت راه میرفتم نمیتونستم دکمه ی شلوارم و ببندم کوچکترین فشار به شکمم اذیتم میکرد 10 روز بعدش سینه هام به شدت درد میکرد شبا نشسته و با گریه میخوابیدم 😣البته واسه دو یا سه روز😩از هفته ی 6 تا چهار ماهگی ویار شدید داشتم گاهی خون بالا میاوردم گلوم زخم شده بود ولی چون میترسیدم واسه بچم ضرر داشته باشه سرم نمیزدم از خونه ی خودم به خصوص اشپزخونم بدم میومد بالا میاوردم با این که قبلش خونم رو خیلی دوس داشتم🤪😳

خدااااااااارو شکر که گذشت🤭😣

انشاالله همه منتظرا راحت نی نی دار بشن و نینی سالم بیاد بغلشون

اعتماد مثل یک پاک کن میمونه، بعداز هر اشتباه کوچیکتر و کوچیکتر میشه😏😏😏
عزیزم منم ناخواسته بچه سوم درباردارم.. ولی از کرونا خیلی میترسم 

وقتی خدا هست از هیچ چیز نباید ترسید،از ته دلت بسپار به خدا.منم خدا رو شکر دیروز فهمیدم باردارم.البته  همه چیز رو سپردم بودم به خدا بعد اقدام کردم .

از فردا صبح اقدامم دلدرد داشتم سخت راه میرفتم نمیتونستم دکمه ی شلوارم و ببندم کوچکترین فشار به شکمم ...

منم بعد اقدام دلدرد کمردرد وحشتناکی گرفتم همراه با ترشح آبکی یعنی میشه منم باردار باشم؟🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
2706