2726
عنوان

برام دعا کنید،لطفا

99 بازدید | 13 پست

26 سال قبل ساعت 19 ،17 تیر ب دنیا آمدم. 

سر موضوعی که در 2 تاپیک قبل توضیح دادم!نذاشتم مامانم برام تولد بگیره!

از وقتی ساعت 19 شده ی بغضی دارم،دلم میخواد گریه کنه.

کلا ب قدری با مامانم بد برخورد کردم،از خودم متنفرم و اصلا حال خودم رو نمیفهمم😕

من همیشه مامانم رو عشقم،گلم،خوشگلم،نفسم...صدا میکنم.

دست و کف پامامانم رو بوس میکنم...ولی الان زده ب سرم....نمیدونم چیکار کنم!!!!

احساس میکنم سال خیلی خیلی بدی پیش رو دارم.

باورم نمیشه! از دست مامانم هیچی نمیگیرم😤

ب مامانم میگم خودم دست دارم....😨

تا ب امروز مامانم میگفت،دخترم بعد خدا امید و تکیه گاه من تویی!تو که باشی خیالم راحت...

ولی نیم ساعت قبل مامانم بهم گفت؛

دخترم مطمئن هستم در آینده فرد خیلی معروف و ثروتمند میشی،ولی با من قهر میکنی و دیدنم نمیای! !!!!!

بعد مامانم ادامه داد؛وقتی تو بچه بودی،ی خانمی بود که باهم حرف میزدیم....اون خانم بهم گفت فلان خانم دکتر روان پزشک معروف،دختر من هست و ی پسرم داره... ولی سال هاست قهر کرده و نمیذاره ن خودش رو ن پسرش رو ببینیم.

مامان میگه اون روز تو دلم گفتم مگر همچنین دختری هم پیدا میشه،ولی امروز متوجه شدم که همچین دخترایی هم هست،اتفاقأ دختر خودم جز همین هاست.

منم به مامانم گفتم؛ببین آون خانم چیکار کرده که دخترش این رفتار رو کرده...

مامام آمد منو بغل کرد،سرم بوسید چند دقیقه موهام رو بو کرد منم بی تفاوت نشسته بودم.

مجردم😎فاقد هر گونه،فرزند😓قبلا  اشتباهی ترکیده ام😒الکی س . ی . ا  .س . ی  جلوه دادن 😳کاربری همکارمه😎 

اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 💚الهی دلت آروم بگیره و سایه مادرت همیشه بالای سرت باشه الهی آمین

خدایابه امیدتو😍برای سلامتیُ ظهور امام عصر(عج)صلوات ⚘دوستان گلم: (ان شاءالله )درست هست لطفا توجه کنید⚘🙇‍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم چیکار کنم😐

همش تقصیر مامان بزرگمه...خداروشکر حدودا از ساعت 19 مریض شده.

مامانم رفته بود بهش سر بزنه،کفت مامان بزرگت مریض شده....منم گفت خداروشکر حالا این تازه اولشه😊☺ 

مجردم😎فاقد هر گونه،فرزند😓قبلا  اشتباهی ترکیده ام😒الکی س . ی . ا  .س . ی  جلوه دادن 😳کاربری همکارمه😎 
همین الان پا میشی میری معذرت خواهی میکنی.زووووووووووووووووووووووود

نمیتونم😢

با چه رویی برم آخه!

میگم فردا برم کیک و گل بخرم، وقتی مامانم از سرکار برگشت ازش معذرت بخوام؟!

ولی امرور چندبار دلش رو شکستم شاید باورت نشه ولی صدا ی چیزی درست چندبار پیچید تو گوشم مثل شکستن

نمیتونم😢 با چه رویی برم آخه! میگم فردا برم کیک و گل بخرم، وقتی مامانم از سرکار برگشت ازش معذرت بخ ...

ته دلت از یه چیزی ناراحتی.هرچی که هست به مامانت بگو.بهاون نگی به کی بگی؟به ماهایی که باهات غریبه ایم

"""""شک تنها حقیقته"""""
عزیزم اینکارو با مامانت نکنحتی اگ خدایی نکرده بدترین آدم رو زمین باشه من باردار بودم مامانم همه کار ...

ن بخدا مامانم بهترین مامان دنیایت. بعد فوت پدرم مارو بزرگ کرد....

مامان بزرگم خیلی خوب نیست،دقیقا ب خاطر مامان بزرگم این مدل شدم...ناراحتم چرا بازم برا مامان بزرگم کمک میکند! چرا ولش نمکینه! 

لطفا تاپیک دلم گرفته،تولد نگرفتم رو بخون.

منم مطمئن هستم قرار امسال ی بلایی سرم بیاد...فقط اتفاقی برا مادرم نیوفته!

من حتی جلوتر از مامانم راه نمیرفتم،اگر میومد اتاقم سعی میکردم پاشم

ته دلت از یه چیزی ناراحتی.هرچی که هست به مامانت بگو.بهاون نگی به کی بگی؟به ماهایی که باهات غریبه ایم

دقیقا!

سر مامان بزرگم،ازش دل خورم.

لطفا تاپیک 2 تا ب آخر موندم بخون! تاپیک دلم گرفته،تولد نگرفتم 

مامانم میدونه از چی ناراحتم...مامان بزرگم قدرنشناسه اونم فقط در مقابل مامان من😡😬😠😤

هر چی بگه مامانم سکوت میکنه! همه کاراش رو هم مامانم میکنه!

حتی نذاشت مامانم بعد پدرم ازدواج کنه😐

😐😐😐😐😐چجوری دلت اومد مگه 2سالته سره تولد قهر میکنی خواهرزاده من 6سالشه بهش گفتیم نمیتونیم امسال ...

عزیزم،فک کنم بد نوشتم!

اتفاقا قرار بود تولد بگیرند برام،من نذاشتم و مامانم بیشتر ب همین دلیل ناراحته.

مهمون دعوت کرده بودیم،به خاله اینا....زنگ زدیم گفتم کنسل کنید.

تک تک زنگ میزدن بابا ما کادو هم گرفتیم بذار بیایم....مامانم تک تک توضیح میداد ب خدا رفته بودم کیک بخرم،این دخترم 40 بار زنگ زد اگر کیک بخری من قهر میکنم....

دقیقا! سر مامان بزرگم،ازش دل خورم. لطفا تاپیک 2 تا ب آخر موندم بخون! تاپیک دلم گرفته،تولد نگرفتم&n ...

مامانت دوست داره دختر خوبی برای مادرش باشه.درکش کن.میرم میخونم تایپیکیت رو

"""""شک تنها حقیقته"""""
دقیقا! سر مامان بزرگم،ازش دل خورم. لطفا تاپیک 2 تا ب آخر موندم بخون! تاپیک دلم گرفته،تولد نگرفتم&n ...

واقع بین باش لطفا،تو میتونی مادرت رو بیخیال بشی که از مامانت این انتظار رو داری؟

شاید مامانت از دست مادرش دلخوره ولی این دلیل نمیشه که ولش کنه چوووووووووووووون مادرشه.عزیزشه

"""""شک تنها حقیقته"""""