2737
2734

سلام خانوما. ایا شما نزدیک پریودتون دلدرد شبیه دلدرد پریودی داشتید یا نه؟ چون من اقدامم نزدیک پریودمه. موعدش دو روز دیگست و امروز نیم ساعته دلدرد شبیه پریودیم شروع شده. ایا دارم پریود میشم؟ یا شماهام تجربه کردید این دلدردو؟

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شدیدا دلم درد میکرد و کمرم انگار داشت از وسط نصف میشد ترشحاتم زیاد داشتم . هی چایی نبات میخوردم و کمرمم چسبونده بودم به بخاری همش می گفتم الانه که پریود بشم  نگو نی نی اومده بوده تو دلم 😋😋😊😊😀😀🥰🥰😍😍

من قشنگ یادمه ، ی لکه قرمز اومد همراه با درد شدید مثل پری ،گفتم شدم ک نشد شکر خدا ،سینع درد داشتم ک ...

منم الان دیدم یک رگه خونه صورتی روشن اومده که با پریودی فرق داره... پس ممکنه باردار باشم؟ هنوزم دلدرده ادامه داره. چی بخورم عزیزم خوب بشه دلدردم؟

خدایا شکرت
من شدیدا دلم درد میکرد و کمرم انگار داشت از وسط نصف میشد ترشحاتم زیاد داشتم . هی چایی نبات میخوردم و ...

من همیشه سریع کدئین میخوردم. الان چون میگم ممکنه باردار باشم نخوردم. سردردم شدم اصلا ی وضعی. چی بخورم؟😖😖😖

خدایا شکرت
2738

ببین علائمش با پریدی ممکنه اصلا فرق نکنه

دنبال علائم نباش

بذار یکی دو روز بعد موعدت برو از بده

باید حدودا نه روز از لقاح گذشته باشه تا تو خون نشون بده و حدودا ۱۴ روز بعد لقاح هم تو ادرار میاد

من همیشه سریع کدئین میخوردم. الان چون میگم ممکنه باردار باشم نخوردم. سردردم شدم اصلا ی وضعی. چی بخور ...

هیچ وقت استافینوفن برای پریودی نخر نه تتها درد تو کاهش نمیده بلکه شدیدا خونریزتو زیاد میکنه مفنامبک اسید بخور گلم اگه باردار نیستی

2706