2726
عنوان

گناه

359 بازدید | 24 پست

انسان جایزالخطاست و هر کی ب اندازه خودش گناه کرده یا گناه کبیره یا صغیره ولی تا حالا شده بعد از گناهی عذاب وجدان داشته باشی و پشیمون باشی و بعد حاضر بودی چیکار کنی ک بخشیده بشه ؟؟

زندگی را نفسیست...ارزش غم خوردن نیست ....انقدرسیربخند...تاک ندانی غم چیست...!

اره من واسه یکی بدخواستم پارسال همین موقع (واقعا اذیتم کرده بود)  الان همون چیزی که واسه اون خواستم سر خودم اومد. و واقعا از خدا میخوام منو ببخشه و فهمیدم نباید دعای بد کرد واسه ادما چون سر خود ادم میاد 

میشه یه حاجت رواییم صلوات بفرستید؟ ممنون 🌸 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرمو سوپرایز کردم.... داشتم میرفتم پیشتون بشینم خونه ی ما اگه بخوایی بری پزیرایی به بالا  پله  های شیشه ای میخوره داشتم میرفتم با کله افتادم بچه ۲ ماهه هست بنظرتون چیزیش نمیشه که؟😭😭😭 درد دارم دردم زیاد شده تروخدا جواب بدید بخدا دعاتون میکنم 

2728

توبه

و به توبه پذیری خدا خیلی باور دارم

در توبه خدا به روی بنده هاش همیشه بازه 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
شوهرمو سوپرایز کردم.... داشتم میرفتم پیشتون بشینم خونه ی ما اگه بخوایی بری پزیرایی به بالا  پله ...

انشاا...ک چیزیش نمیشه خواهرمم پنج ماهه اینابود از پله برقی سر خوردخداراشکر بچه سالم بود استراحت کن

شوهرمو سوپرایز کردم.... داشتم میرفتم پیشتون بشینم خونه ی ما اگه بخوایی بری پزیرایی به بالا  پله ...

عزیزم برات صلوات میفرستم انشالله چیزی نیست🏵

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

گناه آدمو از خدا دور میکنه اصلا دیگه دعای که میکنیم مستجاب نمیشه اصلا همیشه تو درونمون بده هرچند ظاهرمون شاد باشه گناه لذت داره ولی بعدش بشدت لذش ۱۰۰ برابرش سر آدم میاد...

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
سلام میشه به تایپیک صلوات من بیایید در ختم صلوات برای از بین رفتن کرونا شرکت کنید لطفا

چشم

زندگی را نفسیست...ارزش غم خوردن نیست ....انقدرسیربخند...تاک ندانی غم چیست...!
2706