2737
2734
عنوان

من واقعا دلم نمی‌خواد بمیرم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1343 بازدید | 56 پست
غذا دوست داری؟ینی اون بد بختایی که مردن دوست نداشتن؟؟؟؟😂😂😂😂😂😂😂

اخه وقتی بمیرم از لذت خوردن محروم میشم😂

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم چه خوب! به نظرم با این عشق به زندگی اگه خدای نکرده مریض هم بشی زنده میمونی 

منم زندگی رو دوست دارم و اصلا دلم نمیخواد بمیرم با اینکه اغلب چیزها تو زندگیم بر خلاف میلمه

زنده بودن خیلی خوبه 

2731
من همسرم کرونا گرفتیم ولی نمی دونم چی داروی بخوریم

دوستم گرفته بود مدام دمنوش اویشن و پونه وپنیرک وزنجبیل باهم میخورد روزی ۱۰ بار شایدم بیشتر خوب شد انشالله شماهم خوب بشی

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
ان شاءالله طول عمر باعزت و برکت داشته باشی و عاقبت بخیر بشی و مگه قراره با کرونا بمیری؟ بعدم اطلاعا ...

ممنون دوست عزیز 😘🙏

نمیخام ناراحتتون کنم ولی یکی از دوستای خانوادگی همسرم ۲۵ساله بچه داشت سرطان گرف و فوت کرد همش ک کرونا نیس😑😑امشبم رفته اونجا منم تنهایی همش دارم ب این چیزا فک میکنم دارم میمیرم از ترس😭😭🤕😓

به نیت 
2738
نمیخام ناراحتتون کنم ولی یکی از دوستای خانوادگی همسرم ۲۵ساله بچه داشت سرطان گرف و فوت کرد همش ک کرون ...

اخی،خدا رحمتش کنه 😔جاش بهشت باشه 

وای نگوووو منم خیلی غذا دوست دارم عشقم‌غذا خوردنه😀😂😂😂

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤             باران رحمت الهی همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسهایمان را برعکس گرفته ایم🌧🌂☔

من خیلی بستنی دوس دارم اون دنیا بستنی داره؟🥺😋

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
2706