2737
2734
عنوان

من واقعا دلم نمی‌خواد بمیرم😭

1343 بازدید | 56 پست

من خیییییییلی زندگیمو دوست دارم ، خیلی لذت میبرم ،حتی حس میکنم صد سال هم زندگی کنم ،کمم هست

ولی از طرفی خییییلی حس مردم دارم ، بخاطر کرونا 

من اصلا دلم نمی‌خواد بمیرم 

خیلی ندگی رو دوست دارم 

خیلی غذا دوست دارم

اخه کرونا چیه دیگه خدایا

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗

غذا😶😐

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من همسرم کرونا گرفتیم ولی نمی دونم چی داروی بخوریم

میدونم اسم کاربریم جالب نیست ولی مجبورشدم اینو بزارم هرچی اسم میزدم میگف تکراری.حتی اووووف زدم نوشت تکراری..لطفا یکم احترام بزارید توهین نکنید🙏🙏

چقدر خوشحالم یه نفر اینقدر عاشق زندگیه، حال خوب باشه همیشه

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
2738

مرگ مگه فقط با کروناست 

همه جور راه مردن هست😅😅😅

البته دور از جون شما 

اگه رعایت کنید خیالتون راحت چیزی نمیشه 

اگر هم خواستید برید بیرون برای دفع بلا صدقه بدید و ایت الکرسی بخونید

سلام برای حاجتم یه صلوات میفرستی

منم میترسم از مردن😢 دوست دارم هم خودم هم همه ی مردم ۱۰۰ سال عمر کنیم

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍

ان شاءالله طول عمر باعزت و برکت داشته باشی و عاقبت بخیر بشی و مگه قراره با کرونا بمیری؟

بعدم اطلاعاتت رو در مورد زندگی بعد از مرگ ببر بالا

کتاب در آغوش نور رو بخون

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
2706