2726

۳روز پیش دایی همسرم فوت شد ماتواین ۳روز یک سره سرپا از مهمونای دورو نزدیک‌پذیرایی کردیم چقده بعضیا بی درکن ماهممون خسته ناراحت باید یک سره غذا میختیم واسه اینا. بعدشم نمیگن تو این کرونا واسه چی بیایم بمونیم اصلا شکمشون ارجعیت داره براشون تا سلامتیشون. اینقد خستم نمیتونم سرپا وایسم تواین چندروز اصلا استراحت نداشتیم تا ۵صبح هم میشستن دورهم انگار اومدن مهمونی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینجا دیگه توکرونا کسی فاتحه نمیره.ولی اره همینجور از روز فوت تا ۳و۴ روز ادامه داره فاتحه خونی.بعد ۷و۱۵و۲۱و۴۰.شام واسه سنگ کردن قبر بعدم دیگه سالش.عیدم اول میرن خونه عزادار

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

سوم، هفتم و چهلم

ولی خب دور از جون شما ۱۰ روز اول کلا خونه رفت و آمده

مادر بزرگ خدا بیامرزم که فوت کرد ۱۰ روز کامل شام و ناهار مهمون داشتیم جمعیت زیاد بود کسی آشپزی نمیکرد همه رو از بیرون می گرفتیم

I'm sorry, please forgive me, thank you, i love you 🙏🏻♥️