2733
2734

دیگه موها در نمیاد؟ بهترین دستگاه چیه؟ 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ن یکم گزگز میکنه همین

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط بیکینی و زیر بغل کمی سوزش داره دردم که اصلا نداره 

اگر جلسات دوره رو کامل و مرتب بریی رشد موها خیلییییییی کم میشه 

شنیدم بهترین دستگاه الکساندر و بعدم کندلاهست ولی خودم با دایود انجام دادم و راضی م 

این نیز بگذرد
2738
الکساندر کندلا ۲۰۱۹ بهترینه

دردش چقدر؟ واقعا موها دیگه درنمیاد؟

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
دستگاه شما چی بود؟

اسمشو نمیدونم ولی راضیم

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
فقط بیکینی و زیر بغل کمی سوزش داره دردم که اصلا نداره  اگر جلسات دوره رو کامل و مرتب بریی رشد ...

یعنی به راحتی میشه تحمل کرد دردش؟

2706