2737
2734
عنوان

یه اتفاقای ترسناکی داره میفته😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2473 بازدید | 139 پست
دعانویس که نه ولی یه خانومی ذکر برام داده براش میگم ولی یعنی چی؟ خیلی ترسناکه بچه ها...از خدا میخوام ...

دعا چیه؟!

این بیماریه و کاملا هم اسم داره هم دارو!

یا اسکیزوفرنی هست یا منیک دپرشن...

ببرین دکتر دارو بخورن بهتر میشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم معلومه که خوب میشه..... ولی بنظرم مادرت مدل زندگی پر تنشی داره... حس میکنم کینه ایی و بدبین و ...

بدبین نه ولی خب هر کی هر چی بهش میگفت جواب نمیداد فامیلای پدرم خیلی اذیتش کردن توی خودش میریخت و نشخوار ذهنی داشت

2728
چه ترسناک😕 یعنی توی خونتون هستن؟

اماما فرمودن صرع از اجنه اس شما میگی هذیون از اجنه نیست ریشه بیماریهای روحی اونا هستن ان شا.. خدا مادرتو شفا بدهپیش دعانویس اصلا نرو برو پیش یه اقای هست به اسم دکار نباتی سرچ کن متوجه میشی

اماما فرمودن صرع از اجنه اس شما میگی هذیون از اجنه نیست ریشه بیماریهای روحی اونا هستن ان شا.. خدا ما ...

سرچ کردم عزیزم ولی شرایط رفتنشو ندارم اصلا بابامم ک بهش بگم فکر نکنم بره اعتقادی به این چیزا نداره. اونجام گفته خانوما نباید تنها برن

اماما فرمودن صرع از اجنه اس شما میگی هذیون از اجنه نیست ریشه بیماریهای روحی اونا هستن ان شا.. خدا ما ...

شما مطمعنی هذیون از اجنه نیس؟ کجا خوندی؟ اخه مامانم میگه با بوی غذا سر و صدا از همه طرف بلند میشه یا میگه یه سری بد و بیراه میگن یه سری طرفمو میگیرن

2738
سرچ کردم عزیزم ولی شرایط رفتنشو ندارم اصلا بابامم ک بهش بگم فکر نکنم بره اعتقادی به این چیزا نداره. ...

اها این پیامتو الان دیدم.خب بده یه ادم مومن برات سرکتاب باز کنه ببینی اصلا اوضاع چخبره.ابن قرانی که ما میخونیم گاهی واقعا کافی نیست یه ادم مومنتر باید بخونه

مادرم که حرف جن نمیزنه میگه همسایس. ولی ببین مگه میشه یه لغاتی اصلا مادر من نشنیده ولی اونا میگن...ا ...

عزیرم مشکل روانی داره اما به دعا هم بگیرش براش، وای چقدر درکت میکنم ناراحتی براش، خدا خودش کمکش کنه 🙏🙏 من میشناسم میگفت تو سقف پلنگ هست یا میرفت تلفن بر می‌داشت میگفت یکی داره زنگ میزنه و کلا با خودش حرف می‌زد الانم 5 ساله کنترل شده اما خوب نشده 

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
فقط توهم و هذیان...ببین کسیکه ندونه نمیفهمه مریضه من با مادرم خریدم رفتم با فروشنده و ابنا عادی بود ...

عزیرم اسکیزوفرنی هست و وقتی حاد بشه پیداست مشکل دارند مواقع عادی پیدا نیست و در کل هر جا احساس آرامش کنه حالش خیلی بهتر هست بهش بگو آره حق با تو هست بگو منم این احساس ها را دارام 

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

سلام عزبزم اين شرايطي رو ك ميگيد زن بابا بزرگم اينجور شد خيلي حرف ميزدا  با دعا حالش خوب شد  تقريبا هر سال ايجور ميشد دوباره خوب ميشد ببريد بزاش دعا بنوييسن يا قران بزاريد كنارش 

2706