2726
عنوان

یه اتفاقای ترسناکی داره میفته😔😔😔

2473 بازدید | 139 پست

سلام دوستان من چند روز پیش تاپیک زدم راجب بیماری و توهم های مادرم. گفتم که همش توهم میزنه همسایه ها و ادمای توی خیابون بهش فحش ناموسی میدن و ... مامانم دکتر رفت و الان داره همون قرص رو با دوز بالا تر مصرف میکنه. یکمی بهتره ولی چیزایی میگه که منو خیلی نگران کرده. من الان واقعا توی شرایط روحی بدی هستم یه چیزایی توی ذهنمه که شاید برای خیلیا مسخره باشه و خودم هم اصلا مطمعن نیستم فقط خواهش میکنم کسی توهین یا تمسخر نکنه میخوام فقط حرف بزنم و به همفکریتون نیاز دارم همچنین دعاهاتون در حق مادرم😔😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو 

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2728

بگو 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بگو جانم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

انشالله حال مادر خوب میشه 

هستیم عزیزم بگو 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!

سلام شاید از عوارض قرصاس عزیزم شاید نه ینی مطمئنا همینه

ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻣﺤﮑﻮﻡ ﺑﻪ ﺁﺯﺍﺩﯼ ﺍﺳﺖ . ﻣﺤﮑﻮﻡ، ﭼﻮﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺧﻠﻖ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺭ ﻋﯿﻦ ﺣﺎﻝ ﺁﺯﺍﺩ ﺍﺳﺖ؛ ﻭ ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻥ ﺟﻬﺎﻥ ﭘﺮﺗﺎﺏ ﺷﻮﺩ، ﻣﺴﻮﻭﻟﯿﺖ ﻫﻤﻪ ﺍﻋﻤﺎﻟﺶ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺍﺳﺖ..سارتر

بگو عزیز

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706