2726
عنوان

بلاخره منم یه پزشک تحویل جامعه دادم+عکسس

| مشاهده متن کامل بحث + 3899 بازدید | 139 پست

بچه ها این ادرس کانالمه خوشحال میشم عضو شید وکارامو حمایت کنید

@roosidolls

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
ممنون عزیزم خیلی لطف کردی 😍😍😍😘😘 خیلی تلاش میکنم برم از مرکزش خرید کنم تا ارزون دربیاد ارزون بد ...

اره کلا گرونه مواد اولیه ش هم کرونه ولی حتما به فکر پیج باش عزیزم یه پیشنهاد هم دارم عروس داماد هم بزن یا ست دختر پسر ن واااای که نمیدونی چه استقبالی میشه 

کارهای هنری دیکه هم میتونی بزنی

پر خیرو برکت باشه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بهدهمه دوستام معرفی میکنم ☺️

مرسی مهربون

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
اینارو گذاشتم میتونه برداره تازه هرتخصصی هم هرکی بخاد وسایل مربوط به اون اضافه میشه مثلا بغل دکتر ...

ابزار از کجا میاری 

مثلا اون گوشی دور گردن دکتر 

وسیله بازی بچه ها رو میخری؟؟ اخه اونا پک هستند بقیه اش چکار میکنی 

یا جایی هست که مثلا یه عالمه فقط گوشی دکتر داشته باشه

آخی چقدر خوشگلن😍 باریکلا به این خلاقیت

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا
عالیه که پینترست زو نصب کن ایده های اینجوزی توش فراوونه بدوز بفروش کارت تمیزه

پینترست؟ 

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2706