2733
2734
عنوان

خونریزی لقاح دارررم چیکار کنم

1611 بازدید | 23 پست

خونریزی دارم برای لقاح میترسم برم دکتر؟ بی بی بزنم الان نشون میده؟

کاربرقدیمی بحث کردم لغو کاربری شدم🙄😑 درباره ی اسم کاربریم‌باید بگم‌که شلغم به این معنی که غمام شَل بشن😁😎 و اینکه متاهل و متعهدh❤e

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از کجا میدونی واسه لقاحه؟ بی بی چک زمانیکه ذره ای خون تو ادرار باشه مثبت میشه الکی 

دقیقا همونجوریه که نوشته تو اینترنت خونریزی لانه گزینی منظورمه

کاربرقدیمی بحث کردم لغو کاربری شدم🙄😑 درباره ی اسم کاربریم‌باید بگم‌که شلغم به این معنی که غمام شَل بشن😁😎 و اینکه متاهل و متعهدh❤e
2728
لقاح که خونریزی نداره منظورت لک لانه گزینیه؟

آره عزیزم مطمئنم همونه

یه تست بزن اگه همون لحظه خط انداخت میشه روش حساب کرد. پریودت کیه؟ عقبم انداختی؟

پریودم ۱۱ روز دیگس

2738
آره عزیزم مطمئنم همونه

لک لانه گزینی خیلی کمه در حد خونریزی نیست اگر خونریزی داری ممکنه  از چیز دیگه ای باشه

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

منم الان شرايط شمارو دارم ولي نميدونم پري هست يا لانه گزيني

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
 لانه گزینی ده روز بعد از تخمک گزاریه...یفنی اواسط سیکل تخمک‌گزاریع که همراه با درد و ترشحه..و ...

سلام من ٥روز از ازاد شدن تخمك و اقدامم ميگذره و الان خيلي مونده ب پري ولي لك قهوه اي ديدم درد پري رو خيلي كم دارم ب نظرت چيه؟؟

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
2706