2737
2734

شوهرم یه دوست صمیمی داره ک از بچگی با هم بودن .دانشگاه با هم بودن .من تو دانشگاه دوستشو دیدم و حدودا 9ساله این آقا رو میشناسم 

تو دانشگاه عاشق شوهرم شدم و هنوز که هنوزه بعد از 7سال مثل همون روزای اول عاشقشم شایدم بیشتر از قبل .دو سال باهم دوست بودیم و همه دانشگاه فهمیده بودن که عاشق همیم.دوست شوهرم برای به هم رسیدن ما خیلی کمک کرد و اعتقاد داشت شوهرم و من بچه های خوبی هستیم و به درد هم میخوریم .

این آقا مجرد بود و وقتی ما رفتیم یه شهر دیگه .به اصرار ما زن گرفت و اومد پیش ما .

حالا بعد از دو سال زنش که یه روزی پیشش یه عالمه درد و دل میکردم .به من میگه تور پهن کردم واسه شوهرش !

(علت چون حال شوهرم بد بود و شوهرم گفت به دوستم زنگ بزن .منم زنگ زدم .این خانم میگه چرا تا یه چیزی میشه تو به شوهر من پیام میدی درصورتی که اصلا اینجوری نیست ودوست شوهرم برام مثل برادرمه و من هیچ وقت غیر از این فکر نکردم و اون آقا هم بسیار چشم پاک و مودبه عین شوهر خودم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب دیگه پیام نده وقتی زنش راضی نیست

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738

خب بگو نمیدونستم ناراحت میشی..... 

بنطرم خانما حساسن.... دیگه جوری رفتار نکن که خانمش حساس بشه.... دیگه مثل داداشمه و اینارو بذار کنار

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706