2410
2553

ماباهم همکارای صمیمی هستیم منظورم اینه رابطه ی کاریمون خوبه .اما دوست نیستیم درواقع چیز بیمون نیست.کار ماجوریه که باید شماره ی همدیگه رو داشته باشیم.البته طبعیه ی که دوتاهمکار چیزایی رو براهم توواتساپ بفرستن خودمم چندبار براش مطالب جالب وخبرای جدیدو فرستادم اماهیچ وقت چیزعاشقانه ای براش نفرستادم.اما همکاربیشتر اهنگای عاشقانه میفرسته

همین امروزم آهنگ ماه ترینه پویابیاتی رو فرستاد کم کم داره عصبیم میکنه این رفتارش  چون نمیدونم چی توسرشه...

یه بارم کاملا غیرمستقیم علتشو پرسیدم گفت من چیزایی رو که دوس دارم فقط واسه کسی میفرستم که برام باارزش باشه..

البته من ازاین حرف خیلی تعجب نکردم وبه نظرم معنی خاصی نمیدادچون ماازروزاول خیلی بهم احترام میذاشتیم

(هردوتامون مجردیم وحدودا۲ماهه که همکاریم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

شاید دوستت داره نمیدونه چجوری بگه .خوششششگگگلله

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
یه اهنگ نیس چندین بار فرستاده

اخه میدونی من واسه عالم و آدم کلی آهنگ و مطلب عاشقانه میفرستم ولی واقعا منظوری ندارم 😂😂

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی...! ...   قصه این است چه اندازه کبوتر باشی
2706