2737
2734
عنوان

اگر جاری پسردار ....

| مشاهده متن کامل بحث + 7094 بازدید | 111 پست
عزیزم خودمو نگفتم من دختر ندارم

آهان .به نظر من هر کسی حق داره یکی رو بیشتر یا کمتر دوس داشته باشه .هر کی به دخترم هم کنایه و متلک بگه میشونمش سرجاش ...و اهمیت نمی‌دم 

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه.جاریم پسر باردار بود من دختر.ولی ازمن بیشتر تودلشون جاشد.دختر شیرینتره.واسه منم مهم نبود.چون خودم ...

از اون ور بوم نیفتید کی گفته دختر شیرینتره دختر و پسر نداره بچه ها همشون شیرینن

2731
از اون ور بوم نیفتید کی گفته دختر شیرینتره دختر و پسر نداره بچه ها همشون شیرینن

شیرینی که دختر داره پسر نداره.اینو همه میدونن.

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹

عمراااا... من هنو مجردم ولی ازالان غصم شده که اگه دختر نداشته باشم چیکارکنم😭😭اخه هرکیییی میاد خواستگاریم هفت جدقبل ترشونم دختر ندارن وهمه پسرزان... من عاشقققق دخترم😍😍😍

2738

از اینکه فرق بزارن ناراحت میشم 

من یه پسر و دختر دارم 

جاریم یه پسر داشت دومی هم پسر شد عزا گرفته بود از ناراحتی در حد مرگ گریه می کرد دختر می خواست 

الان اکثرا ترجیح میدن دختر داشته باشن 

چرا بزایم پسری جامو بندازن پشت دری 

می خوام بزایم دختری تا که بشم تاج سری 😍

از اونجايي كه توو فرهنگ ما دختر و پسر فرقي نداره كلاا ناراحت نميشم خودمو شوهرم مهم هستيم و (خانواده خودم در اين شرايط)😍

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706