2410
2553
عنوان

مادر شوهرم

418 بازدید | 45 پست

سلام خانوما موضوعی رو‌میخوام توضیح بدم لطفا بگین ک در اشتباهم یا نه..

بچه ها من امروز رفتم برای لیزر بدن برگشتنی همسرم گفت که دفعه بعد مامانمم بیارش صورتشو لیزر کنه منم برگشتم گفتم شرمنده وظیفه من نیس وظیفه اونیکی عروسشه ک بیارتش مامان تو یه بارم منو دکتر نبرد زمان حاملگی در حالی ک تو نبودی ۵ ماه من تنهایی میرفتم مطب تو جیبم پول نداشتم نگفتن بیا این پولو بگیر داروهاتو بخر چون خانواده خودم حمایتم می‌کردن وظیفه خودشون نمیدونستن ک وقتی همسرم بالا سرم نیس یه کمکی بکنن ولی جاریم در حالی ک شوهرشم بد ظهرا بیکاره قشنگ میبرنش دکتر اینم بگم شوهر اون نمیذاره تنهایی جایی بره ب مامانش میگه ببرین ..بچه ها مادر شوهر من در کل آدم خوبیه تنها محبتی ک وقتی همسرم نبود ب من کرد افتاده بود دنبال کارای همسرم ب دلایلی شوهرم ۵ ماه زندان بود فقط دادگاه اینا میرف هر روز اسیر می‌شد .حالا بنظرتون حق دارم یا الکی خودمو ناراحت میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

توی این وضع کرونا حالا پیرزن لیزر نکنه نمیشه!

بعد حالا شوهرت یچی گفته بیچاره رو جزغاله کردی که

با اینکه حق با شماست تو سختی با شما همراه نبودن 

اما حالا خوبه پیگیر کارای شوهرت بودن 

زیاد خودتو ناراحت نکن چون بلاخره یه گوشه ی کارو گرفتن و بیکار دست رو دست نذاشتن .

برادر شوهرت بد دله مادرشوهرت مجبوره اونو ببره 

مادرشوهرتم میدیده شما خانوادت حمایتت میکنن پیگیر کارای پسرش شده  از سمت شما خیالش راحت بوده

و خدا هست ....

اینجوری به همسرت نگو 

این که دنبال کارای همسرت بوده خودش یه ارزشه و تو جبران کن 

هیییییییچ وقت ازشون انتظار نداشته باش که بین تو و بچه خودشون فرق نذارن 

منم مثل تو ام 

اتفاقا شوهرم خودش دنبال کارای لیزر صورت مامانشه

2706