2726
عنوان

با این پدر چیکار‌ کنیم

367 بازدید | 19 پست

پدرم قلبش عمل کرده اس و ۶۸سال سن داره ، خونه اش طبقه  بالاس ک پارکینگ ندارن حتی به اندازه ی یک چرخ، ایشون یه دوچرخه داره ک میبره پایین میره بیرون بعد میاره بالا میزاره تو بالکن تازه هم میگفت نفسم میگیره، شیطونه میگه برو با کارد تایر هاشو پاره کن نمیدونم چیکار کنن

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
با دکتر مشورت کنین ببینین ضرر داره این‌کار براشون  دوچرخه سواری اش خوبه فکر کنم بالا بردن دوچ ...

دوچرخه خیلی سنگینه از راه پله ها میاره بالا اونم چ پله ای، حالا رکاب زدن رو نمیدونم

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوچرخه خیلی سنگینه از راه پله ها میاره بالا اونم چ پله ای، حالا رکاب زدن رو نمیدونم

با دکتر مشورت کنین 

یه چیزی رک میدونی اگه از خیلی کارها منع کنین حس میکنن از کار افتاده شدن و این حس بسیار سمی هست

سمی تر از حتی خیلی کارهای سنگین

شاید واقعا خطری نباشه براشون اول بپرس از دگتر

2728
بعید میدونم دوچرخه سواری مشکلی داشته باشه اتفاقا باید فعالیت بدنی براشون خوب باشه باز بپرس 

موضوع دوچرخه سواری نیست، موضوع اینه که از راه پله ها این دوچرخه ی سنگین رو میاره بالا نفسش میگیره

موضوع دوچرخه سواری نیست، موضوع اینه که از راه پله ها این دوچرخه ی سنگین رو میاره بالا نفسش میگیره

باشه در مورد اون از دکتر بپرسین خطر داره یا نه

شاید اون طور که فکر میکنین موردی نباشه

عمل قلب فرق داره ولی اقوام ما هم همین حدود سن عمل قلب داشت خیلی کارهای سنگین انجام میداد الان بالای ۸۰سالش هست

باشه در مورد اون از دکتر بپرسین خطر داره یا نه شاید اون طور که فکر میکنین موردی نباشه عمل قلب فرق ...

اصلا پیرمردا گوش نمیگیرن

خوب نمیشه طبقه پایین بزاره ؟

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
2706