2737
2734

هزینش اصلا مهم نیس بیمارستان خصوصی ام باشه دستگاهاش جدید باشن واسه اندوسکوپی و کلونوسکوپی

کدوم بیمارستان خصوصی گوارشش قویه

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

ببین مامانم من بعد از زیرو رو کردن بیمارستان های خصوصی و دولتی و مطب ها و کلینیک ، خداروهزار بار شکر با تجویز دکتر خوانساری تو بیمارستان فیروز گر درد معده ش کمتر شد

الانم واسش اندو نوشته انشالله قراره جواب پاتوشو ببره که ببینیه مشکل چیه 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین مامانم من بعد از زیرو رو کردن بیمارستان های خصوصی و دولتی و مطب ها و کلینیک ، خداروهزار بار شکر ...

گلم دستگاهاشون جدیدن

2738
عزیزم دستگاهای اندوسکوپیش چطوره

عزیز دلم سلام 

چند جا دیدم ممکن هستش از  امثال من چادری ناراحت باشی

اگر اینطور هستش من عذرخواهی میکنم

اشتباه ما را به پای مکتبمون و پوشش حضرت زهرا نذار

التماس دعا

عزیز دلم سلام  چند جا دیدم ممکن هستش از  امثال من چادری ناراحت باشی اگر اینطور هستش من ع ...

سلام عزیزم نه کی کجا

من دوست چادری هم زیاد داشتم

من ازون چادریا که از اسلام فقط چادرو میدونن بدم میاد فقط اونا ک اسلامو خراب میکنن

سلام عزیزم نه کی کجا من دوست چادری هم زیاد داشتم من ازون چادریا که از اسلام فقط چادرو میدونن بدم م ...

سلام گذشته دیگه

خدا همه دوستهات حفظ کنه

فقط بدون من هم ممکنه از چند تا مانتویی چیز بدی ببینم ولی هیچ وقت دلیل نمشه همه مانتویی ها را بگم اینزورن

راستی تو تاپیک ترکها هم دیدم شما را

هارالیسان باجی؟؟