2733
2734
عنوان

خدايا مصبتو شكر 😔😔😔

1496 بازدید | 9 پست

همه به عشقشون رسيدن فقط وقتي به من رسيد اسمون تپيد 😭😭😭😭

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آواز دهل از دور خوش است چون نرسیدی شیرینه برسی میشه بلا

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
2731

عشق تا وقتی عشقه که هنوز بهش نرسیدی وقتی بهش برسی میشه بدبختی میشه قسط و قرض میشه هرروز دعوا 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
آواز دهل از دور خوش است چون نرسیدی شیرینه برسی میشه بلا

حداقل اينجوري با حسرت زندگي بقيه رو نگاه نميكردم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2738
عشق تا وقتی عشقه که هنوز بهش نرسیدی وقتی بهش برسی میشه بدبختی میشه قسط و قرض میشه هرروز دعوا 

والا من راضي بودم 

کو  کجا همه رسیدن خیلی نرسیدن ازون جالبتر اینه که اونایی هم که رسیدن دارن جدا میشن ازدواج ع ...

والا اونايي كه رسيدن همه خوشبخت و راضين فقط شانس منه بدبخت بود كه ريده شد بهش