2726

پیرو یه تایپک دختره میگفت ماهانه خرید میکنم

تعجب کردم! شاید من غیر عادیم! یا ب هرحال...

هر سه ماه میانگین یعنی هر فصل چقدر خرج لباس میکنین؟ شاید یه عده ماهانه خرید کنن بعضیا مثل ما سالی یه بار! ک اونم 1.5ساله نخریدم...

یه امار دستمون بیاد:)

تعداد رای : 67
نظرسنجی
زیر 500
27
40%
500الی 1.5 تومن
21
31%
1.5الی 3تومن
12
17%
بالا 3تومن
7
10%
 ،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم

فعلا هفت ماهه هیچی نخریدم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من زدم  خب بعدش

هیچی میخواستم با خرج مخارج زنا اشنا شم :)

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم
2728

حالا مونده تا آشنا شی

زن که بگیری  میفهمی

یسری هستن کم خرج

یسری هست پرخرج

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!

من خودم همیشه فصلی خرید میکنم هر سه ماه یه بار

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید

خانما معمولا متناسب با درامد همسرشون خرید میکنن...

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
باورکن فقط قصدشون پزه  اونروزیه یکی تاپیک زده سالی ۷_۸تامانتومیخره😐

چی بگم پولشو دارن دیگه لذتشم میبرن

البته اکثرا پولشو خودشون نمیدن 

یا باباشون میده یا دوس پسر یا شوهر:)

لباس بچه خیلی گرونه من بعدچندماه رفتیم خریدهمه باهم ۴نفریم ۳۸۰۰خریدکردیم بازیچیزایی روگذاستم اینماه 

من خودم سالی ۳تامانتوبیشترنمیخرم 

پالتوهم دوسال یکبارپاییزه هم یکی 

ازسالای فیلم هست دوسدارم متنوع باشه تمیزنگه میدارم 

کفش و کتونی .صنندلم کلا۳تا

ولی بزابچه هاازهمه بیشتره ی تیکه کوچیک ۱۵۰ب بالا

وخدایی که بشدت کافیست
2706