2410
2553
عنوان

نی نی یار جان اشتباه کردم من😭

379 بازدید | 35 پست

@نی_نی_یار_5    

ببخشید🥺

lady_gaga_ سابق                                                               نمیدانم چه میخاهم بگویم..... غمی در استخوانم میگدازد            https://harfeto.timefriend.net/941120298

خخخخ چیکار کردی مگه

زود بگو غلط خوردم تا دل نی نی یار به رحم بیاد خخخ

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چی کا کردی بلا؟😁

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست؟ رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پای هرز علف های باغ کال پرست.....     تو تاپیک های کنکور تگم کنین خوشحال میشم کمکتون کنم!  مهشادم،دختر زیباروی شاد. از اسمم یاد گرفتم همیشه شاد باشم=)   
2720

وااا

معذرت چی

اینقدر پر رو شدن

که تو معذرت میخوای

اینجا به وجود ما نیاز داره

وگرنه کسی بهشون واسه مفت تبلیغات نمیده

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2714

😂😂😂😂😂😂😂اخ خوشم میاددد حقته اصن 

https://harfeto.timefriend.net/273090420     صبح که از خواب بیدار شد رو سرش فقط سه تار مو مونده بود، با خودش گفت: "هییم! مثل این که امروز موهامو ببافم بهتره! "و موهاشو بافت و روز خوبی داشت!فردای اون روز که بیدار شد دو تار مو روی سرش مونده بود "هیییم! امروز فرق وسط باز می کنم" این کار رو کرد و روز خیلی خوبی داشت!پس فردای اون روز تنها یک تار مو روی سرش بود "اوکی، امروز دم اسبی می بندم" همین کار رو کرد و خیلی بهش میومد!روز بعد که بیدار شد هیچ مویی رو سرش نبود! فریاد زد: ایول! امروز درد سر مو درست کردن ندارمهمه چیز به نگاه تو بر می گرده! می تونی از زندگی لذت ببری یا ازش ناامید بشی💙               
وااا معذرت چی اینقدر پر رو شدن که تو معذرت میخوای اینجا به وجود ما نیاز داره وگرنه کسی بهشون وا ...

😐🤔

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست؟ رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پای هرز علف های باغ کال پرست.....     تو تاپیک های کنکور تگم کنین خوشحال میشم کمکتون کنم!  مهشادم،دختر زیباروی شاد. از اسمم یاد گرفتم همیشه شاد باشم=)   

لیدی گاگای ترکیده😂

@نی_نی_یار_5    

میشه برگرده؟

https://harfeto.timefriend.net/273090420     صبح که از خواب بیدار شد رو سرش فقط سه تار مو مونده بود، با خودش گفت: "هییم! مثل این که امروز موهامو ببافم بهتره! "و موهاشو بافت و روز خوبی داشت!فردای اون روز که بیدار شد دو تار مو روی سرش مونده بود "هیییم! امروز فرق وسط باز می کنم" این کار رو کرد و روز خیلی خوبی داشت!پس فردای اون روز تنها یک تار مو روی سرش بود "اوکی، امروز دم اسبی می بندم" همین کار رو کرد و خیلی بهش میومد!روز بعد که بیدار شد هیچ مویی رو سرش نبود! فریاد زد: ایول! امروز درد سر مو درست کردن ندارمهمه چیز به نگاه تو بر می گرده! می تونی از زندگی لذت ببری یا ازش ناامید بشی💙               
چیکار کردی  بگو من منشیشونم    

تو که رو کتابا لم دادی قشنگ معلومه خرت تو سایت برو داره😢😂😂🤞🏻🤞🏻

چیکار کردی  بگو من منشیشونم    

منشی ها هم که از همه مهمترن😁😁

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

@نی_نی_یار_5   💜

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             
2706