2726
عنوان

با تحرک ۱۶ ا س پ ر م دیگه نااامید شدم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 74 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم فقط خدا باید بخواد حتی با اسپرم صفر

دقیقا، خدا پدرتو بیامرزه، داداش من صفر بود بعد 18 سال خدا بهش بچه داد 2تا داره هر دوتا دختر

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔
عزیزم ژل رویال و دوسین عالیه برا اسپرم مرد

که چیکار کنه برا کجا استفاده بشه، تورو خدا جواب بده داداشم صفره😔😔😔

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔
2728
دقیقا، خدا پدرتو بیامرزه، داداش من صفر بود بعد 18 سال خدا بهش بچه داد 2تا داره هر دوتا دختر

خداراشکر عزیزم

امیدوارم خدا برای من و همه منتظرها هم بخواد

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
خداراشکر عزیزم امیدوارم خدا برای من و همه منتظرها هم بخواد

انشالاه عزیزدلم 🙏🙏🙏🙏

عزیزان بیاین تاپیکم برای درمان نازایی مرد و زن

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
🤔والا همه اینا رو رعایت میکنه ولی مشکلی که میدونم حتما به خاطر اونه اینه که سیگار میکشه  ولی ...

وای سیگارر افتضاحه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
سخت بود عملش ؟؟میشه جواب ازمایشش رو بگی تعداد و مورفولوژی و تحرک چقد بود ؟ با سونو تشخیص واریکوسل دا ...

ن خیلی راحت بود عملش عزیزم فقط آز داد شوهرم ک اونم تو بیمارستان گذاشتن تو پروندش ولی فک کنم ۳۰ بود تحرکش عزیزم 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
ان شاالله...نگران نباش...طبق تحقیقات اکثرا همشون موفقیت آمیز بودن و کیفیت اسپرم بالا رفته...

ممنون عزیزم انشالله

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
اینارو بتبد لخورن برا تولید اسپرم خیلی عالیه فقط ژل رویال یه ذره گرونه

متوجه نشدم چی نوشتین، چقد گرونه

میگم برا درمان ناباروری مردان عالیه ژل رویال ولی یکمقداری قیمتش بالاهست

خب چیکار کنه بخوره چیکار کنه، نمیدونین قیمتش چقدره 

2706