2726
عنوان

از کدوم استان و کدوم شهرستانین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1852 بازدید | 273 پست

ترجمه کنین 

با پوی پتی تنگیدی رو کمم کمم پوکوندی حالا کمم پوکوندی به درک چرو دلوم شوکوندی😅

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترجمه کنین  با پوی پتی تنگیدی رو کمم کمم پوکوندی حالا کمم پوکوندی به درک چرو دلوم شوکوندی😅

فقط تیکه آخرشو میتونم بگم میشه حالا شکمم رو پکوندی چرا دلم رو شکستی 🤣😂

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
2728
کرمونی ها    تغار     یعنی چی

فکر کنم همون ظرفی که کشک توش میسابن 😅

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
یرازی ها به جای گوش بده ( توجه کنید) میگن گوش بگیر  من روز اول اصلانمی فهمیدم چی میگن  با ...

😂😂اقو شمو یه لحظه ای گوش بیگیر ببین چی چی میگمت

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...
ترجمه کنین  با پوی پتی تنگیدی رو کمم کمم پوکوندی حالا کمم پوکوندی به درک چرو دلوم شوکوندی😅

عزیزم 

یعنی پا برهنه نشستی رو شکمم 

شکمم ترکید 

حالا شکم اشکال نداره که ترکیده دلم را چرا شکستی

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045
بگید کرمانی ها

حیف شوهرم خونه نیست وگرنه همشو واستون میگفت 😁

اره درسته

بله 💪 کم کم دارم ازشون یاد میگیرم دیگه 

2706