2726
عنوان

کیا پریود های دردناک دارن

488 بازدید | 56 پست

بچه ها من ۲۴ سالمه خیلیییی پریودام دردناکه ... دکتر هم رفتم گفت سالمی فقط صفرا ت خیلیییی زیاده... شما تجربه مشابه داشتین راهنماییم کنید؟

گر تو با بد، بد کنی  پس فرق چیست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من قبل زایمان خیلی درد میکشیدم طبیعی زایمان کردم بهتر شدم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

من از روز اولی کا پریود شدم تا الان که ۳۲ سالمه دردناکه حتی بعد زایمان

شیاف دیکلوفناک استفاده میکنم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

منم وحشتناکم دکترم رفتم سالمم خدارو شکر

باید تو تغذیه مراعات کنی حدود یک هفته قبل از پریودی

من رعایت می کنم دردم کمتر میشه

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2706