2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با 40 .50 تومن چن سال پیش جهاز میدادن 

اره بخدا 

قیمتها فضایی شدن

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین عزیزم همه قیمتی تو بازار هست

اگر بچت کولیک داشته باشه و شیر خشکی خب مسلما باید مارک خوب شیشه شیر بخری ، مارک اونت ۲۳۰ تومنه

اما مارکای ایرانی هم کیفیت خوبی دارن

مثلا کالسکه دلیجان مدل روما ۱۷۰۰ هم خیلی خوشگله هم با کیفیت ولی خارجی ها قیمتاش خیلی بالاس ۱۳ -۱۴ میلیون کالسکه هم هست

لباسای جنس خوب مارکای ایرانی خیلیییی خوبن ، با قیمت مناسب

من سرویس چوب عالی با کیفیت مناسب از سنا چوب گرفتم 

عکسشم تو تاپیکام هست شد ۵۴۰۰

همه چیز بستگی به خودت داره یکی با هفتاد تومن سیسمونی میخره یکی با ۱۵ تومن بهترین چیزارم میگیره جمعش میکنه

لباسم بیشتر از یکسالگی نگیر

این قیمتا که گفتم تا خرداد بود که من خرید کردم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738

فرش و پرده ی اتاق هم با خودمونه

مگه مادرم چند بار باید برای یه اتاق فرش بگیره

خودمم کلی پس انداز داشتم که خرید کردم نزاشتم به خانوادم فشار بیاد

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
سنا چوب کارش  خوبه و قیمت مناسب

مدلاش از آپادانا و کارن هم خوشگل ترن

اره نه شوهرم اینا حرف در میارن اگ نخره مامانم..شوهرم وضعش خیلی خوبه اما مامانم مستاجره ولی مامانم می ...

خب خودت پس انداز نداری بدی مامانت بخره.اینجوری شوهرت میخره اما به اسم مامانت میشه

2706