2726
عنوان

دعوا با خواهر شوهر

2992 بازدید | 24 پست

خانما من تو خونواده شوهرم عروس خوبه بودم مثلا..همه بهم احترام میزاشتن چون کاری به کارشون نداشتم اصلا..حالا دیروز رفتم تو گوشی شوهرم دیدم خواهرشوهرم پیام داده دخترت(۲۰ روزشه) خیلی بی حاله و مشکل داره و فلان منم خیلی عصبانی شدم بهش پیام دادم هیشکی حق نداره در مورد بچم نظر بده و فلان دیدم سر فحش کشید بهم..منم بدتر جوابشو میدادم یعنی کامل حریم حرمتا از بین رفت خیلی ناراحتم...این خواهر شوهرم خیلی زبون درازه و با همه خونوادش یبار جنگ کرده ولی تا حالا از گل نازک تر بمن نگفته بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی فقط این ی کلمه رو گفتی؟؟؟؟؟بعدم ب همسرت پیام داد شما بی اجازه گوشیشونو برداشتی و‌خوندی و جوابم ...

گفتم چرا رو بچم عیب میزاری نبینم دیگه کسی درموردش نظر بده

با اینکه از خواهر شوهر جماعت متنفرم ولی حالا به دل نگیر... شاید واقعا نگران بوده که پیام داده.... وگرنه مثل بیشعورا جلو شما و جمع می گفت چرا بچه اینجوریه.... دیدم که گفتنااااا.... حالا فک کن بچه واقعا هم مریض بوده و چقدر دل مادرش شکسته

ببین عزیزم نبایدچیزی میگفتی بنظرم تا زمانی ک خودش شخصا ب تو حرفی نزده

من ک زایمان کردم یکی از خواهراش هی ب شوهرم پیام میدادزنت بچه داری بلد نیس، بچه لاغر شده ، شیشه شیرش مناسب نیس و هییییی شوهرمو پر میکرد. شوهرمم میومد همون حرفارو از جانب خودش بهم میزد. من خیلی بهم میریختم ب خصوص اوایل زایمان ک زن خیلی روحیش حساسه. بعد بی اعتنایی کردم . محل ب حرفای شوهرم و خواهرش ندادم . کم کم دخالتا و پیاماشو گذاشت کنار 

یعنی خودت پیامارو میدیدی و به رو نمیوردی؟

همسرت فهمید؟؟

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
اره بابا

چیزی نگفت ؟؟

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
2706