2726
عنوان

کمککککک😞😞😞

124 بازدید | 6 پست

بعد از یه بحران خانوادگی که حدود یک ماه پیش برام اتفاق افتاد...اون چن مدت ضربان قلبم به شدت بالا بود

این چند وقت بازوی چپم مدام سنگین و بود. و انگار اب داغ تو بازوم میریختن...فکم میلرزید چن بار و سرفه میکردم...یکی دوبارم بالا اوردم...ولی دوروزه علائمی ندارم و خوبم...فقط بین دو کتفم از پشت سنگینه و حس کوفتگی دارم و وقتی از پله میرم بالا نفسم میگیره؟

اینا علائم چیه خانوما...الان که اون علائم کم شده ینی هرچی بوده خوب شده؟

شرایط دکتر رفتن ندارم..میدونم الان میگین برو دکتر ما چه میدونیم😓

وای برو دکتر همش نشونه حمله قلبیه😐

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فکر کنم عصبی بوده

اگه بازم عصبی نشدی و این علائم رو داشتی سعی کن دکتر بری اگه نه علائم برطرف شد سعی کن اروم باشی و دمنوشای ارام بخش مثل گل گاو زبون بخور 

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡

مشکل قلبی گلم  ک از فشار زیاد ممکنه باعث سکته بشه  وقتی بدنت سنگین میشه    سعی کن نوک انگشتای دستتو با سوزن سوراخ کنی و فشار بدی ازشون خون بیاد

امام حسین (ع)....  همونه ک تا چیزیو از ته دل ازش نخوای ضامنت نمیشه  ممنونم آقام ❤🌹   حتی خدا نمیخواد ازش ترس داشته باشی یا ب اجبار توکل داشته باشی  باید اون رفاقت قلبیو احساس کنی  درک کنی وجودشو محبتشو مهربونیشو  بعد میبینی برات چ ها ک نمیکنه😍  شاید به ته خط برسی ولی مطمئن باش نمیوفتی افتادیم ی چیز بهتر منتظرته🤗    فقط بگو خدایا شکرت     امیدوارم اول خدا بعد ۱۴ معصوم تا همیشه بهترین رفیقاتون باشن❤🤲❤