2737
2734
عنوان

شما به شوهرتون شک دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1482 بازدید | 62 پست

اولا که شک داری، فعلا چیزی ثابت نشده، 

بعدشم اگرثابت بشه میخواهی چیکار کنی؟

اگر طلاق بگیری زندگیت از هم می پاشه

طلاق نگیری خودتو بی ارزش کردی چون داری با یک مرد خائن زندگی می کنی

بنابراین دنبال چیزی نگرد 

شک و سو ظن رو از خودت دور کن

اگر فهمیدی هم اصلا نباید بروی خودت بیاری (درصورتیکه می خواهی زندگی رو ادامه بدی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها جعبه کان.دوم پیدا کردم خالیه من مطمئنم پر بود

دلیل ندارد بـہ توفکر کنم تو ناخوآگاه در ذهن منی...برای حل شدن مشکلاتمون یه صلوات مهمونم کنید...مامان جون نمیخوای بیایی تو دلم نمیخوای منم حس مادر شدنو بچشم چشم انتظارتم عزیزمادر بیا و سوپرایزم کن بیا و تنهایامو جبران کن بیا همدمم شو بیا که پا به پای هم بچگی کنیم اگه من بچگی نکردم با هم دیگه جبران کنیم اگه حس مادر و دختریو نچشیدم بیا منو تو با هم بچشیم منتظرتم عشق کوچولوی من💖
بچه ها با خودش کیف برد گفتم واسه چیته گفت دست چک اینا الکی اصلا نیاز نداره الان گشتم ببخشید دیدم کان ...

خوب این همه چیز بعدشم میگی سابقه داره خوب تعقیب میکردی

یا اگه میدونی کجاس الان برو 

بعد اون چیزیم ک میگی گشتی نیس خوب تو جیبشم جا میشد

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
بچه ها با خودش کیف برد گفتم واسه چیته گفت دست چک اینا الکی اصلا نیاز نداره الان گشتم ببخشید دیدم کان ...

انقدر خنگه از خونه کاندوم ببره ؟؟؟  

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2738
خب وقتی با پسرعموش رفته دیگ چرا نگرانی

چون پسر خوبی نیست باهاش قطع رابطه بود اما یهو بخاطر یکاری برگشتن 

دلیل ندارد بـہ توفکر کنم تو ناخوآگاه در ذهن منی...برای حل شدن مشکلاتمون یه صلوات مهمونم کنید...مامان جون نمیخوای بیایی تو دلم نمیخوای منم حس مادر شدنو بچشم چشم انتظارتم عزیزمادر بیا و سوپرایزم کن بیا و تنهایامو جبران کن بیا همدمم شو بیا که پا به پای هم بچگی کنیم اگه من بچگی نکردم با هم دیگه جبران کنیم اگه حس مادر و دختریو نچشیدم بیا منو تو با هم بچشیم منتظرتم عشق کوچولوی من💖

مطمینی؟

آخه اگر می خواست بره برای س ک س، از بیرون کاندوم می خرید، چرا تو خونه ای ها رو برداره، بعدشم یکی دوتا کافی بود، یعنی همه کاندوم ها رو برده؟ حدودا چند تا بود؟

عزیزم آروم باش 

خیچ درکی نمیتونم بکنم چرا باشک و تردید زندگیتونو خراب میکنید ازش بپرسید بگید باهام صادق هستی یاداری یه گندبالامیاری که اگه بعدا بفهمم بدبختی 

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
مطمینی؟ آخه اگر می خواست بره برای س ک س، از بیرون کاندوم می خرید، چرا تو خونه ای ها رو برداره، بعدش ...

آره مطمئنم چون ما استفاده نمیکنیم و دیگر کیفش بهش شک کردم

میتونست کاندوم از بیرون بگیره چرا باید مال خونه رو بردار خوب بگرد شاید اشتباه مبکنی

همه جارو گشتم مطمئنم 

2706