2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

22 سالمه 

تو رشته ودانشگاه مورد علاقم درس خوندم 

و خیلیم حرفه ایی می رقصم که واسه خودم مفید بوده 

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
۲۵سالمه  تودوسال کار کردم قسطامو دارم ماشینمو خریدم چیزایی ک دوس داشتم خریدم و فعلا بچه داری م ...

کاش به جایه خانومای بی ادبی ک دیدیم ، اکثریت مثل شما بودن ،ماشالاه👍

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
2714
چ خوبه اینجا گلی امیدوار شدم تالا فک میکردم خودم هیچ کار مفیدی نکردم

بیا از این به بعد انجام بدیم 

کلی کار نکرده داریم 

که با توکل به خدا و اراده و برنامه ریزی بدست میاد مگه نه؟ 

بازم فکر کن حتما انجام دادی 

اخه مفید نبودن وگرنه درسم بود ک با بدبختی بخاطر اینکه شوهرم نمیزاشت خوندم کارشناسی

نمیزاشت برم سرکار تو خونه برا خودم کار اوکی کرده بودم

دوتا بچه ناز دنیا اوردم ولی هیچی دیگه

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
خیلی هم عالی 

البته خیلیم پشت شوهرم بودم و همه جوره حمایتش کردم 

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
2706