2733
2734
عنوان

شوهرم بهم میگه دهاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 7480 بازدید | 175 پست
عزیزم من اهل سنت شوهرم شیعه... گاهی وقتا ک میخواد لجمو دربیاره میگه چرا قیافتو مثل عمر کردی منم خیلی ...

😂😂😂😂

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من اهل سنت شوهرم شیعه... گاهی وقتا ک میخواد لجمو دربیاره میگه چرا قیافتو مثل عمر کردی منم خیلی ...

مگه شیه وسنی هم باهم ازدواج میکنن تو ایران

من یه خواستگار داشتم چه پسر خوبی بود اهل سنت حتی جرات نکردم به خانوادم مطرح کنم

من واقعا معذرت میخوام که اینو میگم وااااقعا ببخشید منظورم به شما نیست اما زنداداش منم از دهاته وما ...

من تو خود شهریها هم افرادی رو میبینم که از صد تا به اصطلاح دهاتی دهاتی ترن و پولم دارن

لذا شهری و دهاتی بودن توی ذات و ژن آدماست و اینو میشه از نحوه زندگیشون فهمید نه از محل زندگیشون

آرزوی سلامتی،عاقبت بخیری،ثروت،فرزند سالم و صالح،عافیت برای هممممه ،💙💚💛🧡
2731
اين كه كلا خود زني حساب ميشه  فرق تهراني و شمالي و جنوبي...چيه؟

نه دهنش میبنده دیگه . من اینو زیاد امتحان کردم . دیگم تکرار نداشته 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔

بهش بگو من وقتی با من ازدواج کردی نمی دونستی من‌ روستا به دنیا امدم در ضمن مهم نیست ادم کجا به دنیا می یاد مهم دانش و شعور و توانایی ادم هست خیلی کسانی هستند که توی محروم ترین نقاط به دنیا امدن و الان دارند توی بهترین نقاط کره زمین زندگی می کنند 

2738

هیچی بهش نگو😒 با یه نگاه تحقیرآمیز انگار به یه فلج ذهنی نگاه میکنی یه نگاه سرتاپایی عاقل اندر سفیهانه بهش بنداز و دلت براش بسوزه و برو واسه دل خودت یه میکاپ توپ بکن و یه لباس خوشگل بپوش و یه خوراکی خوشمزه واسه خودت تدارک ببین و محل سوسکم بهش نذار😁😁😁

من واقعا معذرت میخوام که اینو میگم وااااقعا ببخشید منظورم به شما نیست اما زنداداش منم از دهاته وما ...

اخه عزیزم من از این میسوزم که اصلا مثل عروس شما نیستم و کاملا فضارو درک میکنم و ..

دوبار گفتنش تو اين هفت سال يعني اشتباه شده از اصطلاح رواج استفاده كرده به دل نگير شرايطي رو فراهم كن ازت عذرخواهي كنه تا كينه نشه برات

2706