1874
2047
عنوان

کدوم کاربرو خیلی دوست دارین؟😍

7233 بازدید | 1022 پست

کدوم کاربرو خیلی دوست دارین تگش کنین😍

دلیلشم بگین.

@دوسیتون     من ایشونو دوست دارم..خیلی مهربون و ماهه😍😍💋

{زندگی منی ؛زندگیمی ؛زندگی که میدونی یعنی چی؟!😍یک منم و یکی تویی و یک بدون یکی میشه هیچی} (سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار😍)<خدایا شکرت بابت هرچیزی ک دادیو ندادی>کـاربریــ دست چند نفره دوستــان ☺

@جاریتونم

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 
2032

خيليارو 

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

@آرمیتاشیطون   ، 💙

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜

خیلیا هستن که دوسشون دارم

⭕️ بعضیا بزرگترین دستاوردشون همون جمله‌ی "هیچوقت یه ایرانی رو تهدید نکن" بوده. که اونم اگه ⁦♥️⁩سلیمانی⁦♥️⁩ تو میدان نبود میزدن پس کله‌ شون میگفتن خفه شو بابا سیرابی............ بزرگ ترین ‎مانع تولید تفکر لیبرالی و غرب زده ای است که مارا در تهیه آبگوشت بزباش نیز توانمند نمی داند! ان شا الله نه فقط در بیست و هشت خرداد ماه بلکه در طی یک دهه آینده باید تمامی ‎#مغز_های_کوچک_زنگ_زده ای  که اینگونه فکر میکنند را از مدیریت کلان کشور کنار گذاشت. ⭕از دید دانشمندان ، سلولهای بنیادی برای درمان سرطان،دیابت،و پارکینسون استفاده میشن.کلا یه درصد از کشورهای دنیا توانایی پیوند سلولهای بنیادی رو دارن و ایران جزء این یه درصده.ولی یه بیماری هست که وقتی بگیریش حتی سلولهای بنیادی هم نمیتونن درمانش کنن : مرض خودتحقیری........    گور ان شاالله نصیب خودت به زودی✋
2055

خوده عسل مسلیمو😌

در دوچال گونه ات دنیای من جا میشود عاشق دنیای خویشم لحظه ی خندیدنت  خودمو میگمااا😝😌😅  من باز دلم یاد تورا کرد       در شعر فقط مال منی تو    پرواز دراین خانه دروغ است     انکار ک دنیای منی تو    رویا همه اش فکرو خیال است     دستای منو دست تو کوپس   فهمیدم اگر دیر شد اما فصلا همه هم دست تو بودن 😍معین زِد❤

@یاسمن_۷۰    

دوست جونم 

یه مدت نیستم دوریم و تحمل کنید تا برمیگردم😃🖐زندگیم اونجایی خیلی دلم واسه خودم سوخت که رفتم پیتزا پنج تومنی خریدم طرف گفت نوشابه هم بیارم؟چون پول نداشتم گفتم نه نوشابه واسم خوب نیست بعد طرف گفت نوشابه اش رایگانه.                        با هرگازی که به پیتزا میزدم یه قطره اشک از گوشه چشمم می ریخت پایین
1718