1735
1793
عنوان

کدوم کاربرو خیلی دوست دارین؟😍

7195 بازدید | 1015 پست

کدوم کاربرو خیلی دوست دارین تگش کنین😍

دلیلشم بگین.

@دوسیتون     من ایشونو دوست دارم..خیلی مهربون و ماهه😍😍💋

کـاربریــ دست چند نفره دوستــان ☺

@جاریتونم

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 

خانم ها اگه تو این روزا دنبال جایی میگردین 

که قدرتون بدونن و ازتون تشکر کنن و کلی جایزه بهتون بده به اینجا سربزنید

1805

@آرمیتاشیطون   ، 💙

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜

خیلیا هستن که دوسشون دارم

💥دیروز گفت 52 نقطه ایران را میزنیم ، امروز در 50 ایالت کشورش فاجعه ملی اعلام میکند! هی قاتل قمارباز هرگز ایران و ایرانی را تهدید نکن.خدای ایران،خدای قاسم سلیمانی،خدای آن دست به ناحق جدا شده ویرانت خواهد کرد.
1783

خوده عسل مسلیمو😌

در دوچال گونه ات دنیای من جا میشود عاشق دنیای خویشم لحظه ی خندیدنت  خودمو میگمااا😝😌😅  من باز دلم یاد تورا کرد       در شعر فقط مال منی تو    پرواز دراین خانه دروغ است     انکار ک دنیای منی تو    رویا همه اش فکرو خیال است     دستای منو دست تو کوپس   فهمیدم اگر دیر شد اما فصلا همه هم دست تو بودن 😍معین زِد❤

چندبار تاپیک میزنی؟😐

♥️میخواهمت که خواستنی تر از هرکسی♥️     اقایون درخواست نفرستین گزارش میزنم براتون،اقایونی که لایک‌وریپ میکنین بنده رو؛حالم ب هم‌میخوره ازتون👎🏻👎🏻
1794

@یاسمن_۷۰    

دوست جونم 

یه مدت نیستم دوریم و تحمل کنید تا برمیگردم😃🖐زندگیم اونجایی خیلی دلم واسه خودم سوخت که رفتم پیتزا پنج تومنی خریدم طرف گفت نوشابه هم بیارم؟چون پول نداشتم گفتم نه نوشابه واسم خوب نیست بعد طرف گفت نوشابه اش رایگانه.                        با هرگازی که به پیتزا میزدم یه قطره اشک از گوشه چشمم می ریخت پایین

@fatemeh1385   عشق منه

@sarire   عمر منه

@دخترکاریزماتیک 😚😚😍😍😍

@nafiseh133   ♥️♥️♥️♥️♥️

@دخترارزوهاتون   💜💜💜

💕خدایا به شدت عاشقتم💕از چشمای تو،تا خنده های من،دنیا برای تو،چشمات برای من.چشمای رویاییت دستامو میبنده،من همسفر میشم با تو به آینده.       متاهل و صد البته؛ متعهد♡M♡A تو تنها دلیل حال خوب منی💙M و من خدایی دارم به وسعت آسمانها و زمین،خدایی که هر گاه اراده کنم آماده است برای شنیدن حرفهایم.خدایم هرگز تنهایم مگذار و به حال خود رهایم مکن...با من غریبگی نکن،با من که درگیر توام،چشماتو از من برندار،من مات تصویر توام🧡M  
1718