2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باید گوشیش دستت باشه بری جای تنظیمات یه رمز جدید بگیری براخودت

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  
فک کردم مچشو گرفتی ! باید میگفتی میخوام اقدام کنم واس مچ گیری 😐

گرفتم عزیزم تو واتساپ.پیاماشو دیدم پاک کرد زود نفهمید من دیدم میخام ببینم تو اینستاشم هست یا نه 

برو طلاق بگیر ‌ بنظرم  اگه اینقد شک داری میخای بفهمی که چ بشه برو طلاق بگیر . فهیدنش چی بهت اض ...

شک چیه دارم میگم دیدم واتساپشو یادش رفته بود ماککنه چندبارم رابطه داشتن اونم بت یه زن متاهل دوتا بجه دارم اگه پشتیبان داشتم خدامیدونه ثانیه ای صبر نمیکردم 

اینستا نصب کن بعد شمارشو بزن بجا نام کاربری اگ با شماره رفته باشه میاد بعدم بزن فراموش کردن رمز برا ...

یعنی اینستا خودمک حذف کنم نمیشه دوتا داشته باشم بعدم شوهرم نمیفهمه یعنی پیامی چیزی براش نمیره که من دارم 

2706