2726
عنوان

بچه ها به نظرتون کرونا دارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 33 پست
تست حلق معتبره یا خون؟؟؟

حلق

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس بچه هام چی ؟کوچیکن دائم چسبیدن بهم فقط ماسک دارم و تند تند دستامو ضدعفونی میکنم😭😭

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
2728

باید برم کجا؟میترسم کرونا نداشته باشم برم مبتلا بشم

هیچکدوم  CT از همش معتبرتره

Ctاز کجا میگیرن؟

پزشک متخصص هم با کلی آزمایش و معاینه اینجور با قاطعیت نمیگه که شما از کیلومترها فاصله میگی

عزیزمن وقتی حس بویایی و چشایی نداره کرونا داره اگه حالش خوبه قرنطینه باشه بقیه رو مبتلا نکنه اگه حالشون بده بستری بشن ک انشالله خوب بشن 

تمام علائم رو داره! 

هیچ کدوم از تستا دقیق نیست 

دوست من سه هفته درگیر کرونا بود سه تا تست داده بود ولی سه تاش منفی بود 

تمام علائم رو هم داشت و حالش بد بود!

از ریه

می‌دونم منظورم اینه فقط بیمارستانا میگیرن؟

عزیزمن وقتی حس بویایی و چشایی نداره کرونا داره اگه حالش خوبه قرنطینه باشه بقیه رو مبتلا نکنه اگه حال ...

خب من قبلا هم سرما می‌خوردم حس بویایی و چشایی مو از دست میدادم.نمیدونم ولی جواب تست شوهرم منفی شد گفتن آنفولانزای فصلی گرفتی میگم شاید منم از اون گرفتم

خب من قبلا هم سرما می‌خوردم حس بویایی و چشایی مو از دست میدادم.نمیدونم ولی جواب تست شوهرم منفی شد گف ...

اره احتمال داره 

نامزد منم ریه هاش داغون بود و حالش بد بود تست داد منفی شد 

سرما خورده بود 

البته اوایل ک کرونا اومده بود

2706