2733
2734
عنوان

یاحسین 200 نفر فوتی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2615 بازدید | 148 پست
نگوووووووو😩

شوخی نیست عزیزم 

واقعیت 

وقتی کنترل شد ک قرنطینه علام شد آمار اومد پایین 

همین قرنطینه رو بر داشتن رفت بالا مردم ک فکر می کنن تموم شده به ماسک و دستکش و هیچ چیزی میان بیرون 😔 تا وقتی ک مردم مون فرهنگ استفاده از دستکش و ماسک و نداشته باشن اوضاع همینه ما ای ک رعایت می کنیم هم متاسفانه بخاطر بیخیالی بعضی از هموطنان میگیرم 😔 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
دوستمون اشتباه گفت 2637 نفر

شرمنده فکر کردم این عدد آخه فقط یه نگاه کردم 🙏

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا شفاش بده فامیلای منم شهرستان همه گرفتن اونم تو مراسم ختم کسی ک خودش بخاطر کرونا فوت شد 

ممنون عزیزم اخه طفلک خیلی رعایت میکرد نمیدونیم چطور گرفته

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  
2728
بعد این کنکورا فاجعه بزرگ معلوم میشه عزیزم وقتی خیلی از نسل جوون گرفتن بعد میفهمن چیکار کردن ؛مثلن س ...

والا این کنکور هم واجب نیست‌.حالا ۲سال دیرتر ادم دانشگاه بره هیچی نمیشه

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
چرا مراسم گرفتن پس😟

چون بیشعورن چون احمقن اون آقا فوت شد رفت پشت سرش بالای 200 نفر مبتلا شدن تو فامیل تازه زنش به همه توپیده بود ک کی گفته کرونا داشته 😟الان یکی از مبتلاها خالمه ک انقد حالش بد بود چون از قبل از کرونا هم فقط یکی از ریه هاش کار میکرد اعزامش کردن تهران الان ترخیص شده ولی 9 میلیون دادن دستگاه اکسیژن براش گوشه خونه گذاشتن 

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

دکتر مینو محرز گفته کنکور برگزار نکنند 

ولی فکرنکنم بهش گوش کنن

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  
شرمنده فکر کردم این عدد آخه فقط یه نگاه کردم 🙏

دشمنت شرمنده 

خدا عاقبتمونو بخیر کنه خودمون هیچ پدر مادرا و بچه همون چی 😭😭😭😭😭

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2738
همین فتمیلا به ادم رحم نمی‌کنن. عروسی پسر داییمه، زن دایی و داییم عین گاو دارن اصرار میکنن که همه بر ...

خدایی نکرده مادرتون یره یه چیزیش یشه اون زن دایی و دایی ککشونم نمیگزه😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

سکه16میلیونی بهارآزادی نیست پاییز اسارته😒/اینقدری که ما درگیر انتخابات آمریکاییم خود آمریکاییا نیستن بعد یه عده میگن آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه😹اونیکه نمیتونه هیچ غلطی بکنه تویی از موتوری جنس نگیر😂/کاش یه دوستی مثل حضرت موسی داشتیم باهاش میرفتیم شمال بزرگوار عصاشو میزد به دریای خزر باز میشد با ماشین مستقیم میرفتیم روسیه🙁/به جای اینکه بگی کرونا خر است بتمرگ تو خونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏/نمیدنم چرا خدا به کشیشاگفته شراب بخورین ولی زن نگیرین اما به آخوندا گفته شراب نخورین اما تا جا داره زن بگیرین😐قضیه چیه؟/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلوااات😒/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت جهان میشدم که فقط یه میموون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه🙄/آرامش دو گیتی تفسیر این دوحرف است:آره تو راست میگی😏بااااشهه تو خووبیی🙄😏/برای اینکه سر قضیه کرونا یه تودهنی محکم به چینیا زده باشیم از این به بعد به جای کلمات ته چین، پاچین، بلدرچین و دارچین به ترتیب از واژگان ته گل محمدی، پاگل محمدی، بلدرگل محمدی و دارگل محمدی استفاده میکنیم😎✌️/کاش یوزارسیف عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟ 😢دنبه هایم کو؟ 😢/خواهشا منو تو تاپیکای سیاسی دیدین پرتم کنین بیرون دیگه سیمکارت ندارم🥺😒

الان برادرم ماه دیگه عروسیشه. بابام دوست نداره عروسی بگیرن  ولی خودشون چون یه بار لغو شد دوست دارن عروسی بگیرن برن سر زندگیشون . حالا تعداد مهموناشون هم زیاده. 

❤ خدا جونم تنها امیدم تویی❤ میشه برام صلوات بفرستین. ممنون😘
حالا همه کرونا به خاطر عروسیه به خاطر اتوبوس و مترو شلوغ و کار شلوغ نیست

چرا هست مساجد مترو اتوبوس اینا مکان های اصلی هست چون فضا بسته است اما اینا رو دولت باید تعطیل کنه اما عروسی رو ملت

2706