2737
2739
عنوان

بچه ها شما به دعا اعتقاد دارین؟؟

155 بازدید | 26 پست

اگر راست باشه پس چرا خدا اجازه میده عمل کنه من خیلی مطلب در موردش خوندم شنیدم دعا نویسا با یه سری کارای شیطانی و توهین به مقدسات دعا مینویسن و اون کسی هم میگیره شاید زندگیش دوام داشته باشه ولی کلی انرژی منفی داره براش شنیدم چون خبر هم داره که دعا با کارای شیطانی نوشته میشه خدا کلا به حال خودشون رهاشون میکنه و جن  کافر وارد زندگیاشون میشه و اینکه دعا روی همه تاثیر نمیزاره مگر کسایی که قران و نماز نمیخونن و اعتقادشون ضعیفه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اثر میزاره اگر طرف واقعا ماهر باشه برای من دعا گرفتن ولی قوی بوده و پدرمو دراورده مریض شدم تمام😐😐درمانشم اینکه برم باطلش کنم ولی هرچی باطل میکنم دوباره میگیرن برام حدا لعنتشونکنه☺

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
2731
اثر میزاره اگر طرف واقعا ماهر باشه برای من دعا گرفتن ولی قوی بوده و پدرمو دراورده مریض شدم تمام😐😐د ...

دعای باطل سحر خودت بنویس

همیشه چارقل مخصوصا معوذتین بخون همراتم باشه

نماز اول وفت و  ی صفه قران

بزاری قران تو خونت پخش شه خعلی خوبه😉

2738
عه چی گفته تا حالا؟؟

گفته درسته جادو سحر هست منکر نمیشن  ولی گفتن مطلقااااا  سراغ اینجور کارا نرین چه برا کار خیر چه شر

گفت مفاتیح شیخ عباس قمی بخرین توش برا همه جی هس

هرچی لازم داشتین خودتون ازونجا بنویسین

گفت اینایی ک میرن سراغ این کارا خدا بخودشون واگذار میکنه و کافر محسوب میشن و نمیدونم کردوم امام

فک کنم امام صادق لعنت کردن این افرادو و گفتن از ما نیست

تو سایتش برو برنامه دوشنبه حاج اقا حسینی از جلسات قبل ببین😘

گفته درسته جادو سحر هست منکر نمیشن  ولی گفتن مطلقااااا  سراغ اینجور کارا نرین چه برا کار خ ...

چه جالب دقیقا چیزایی من شنیدم گفته پس درسته به حال خودشون میزارتشون نگف اخرش نابود میشن و زندگیشون از هم میپاشه؟؟

من نشنیدم دو جلسه گوش کردم حالا هفته بعدم ادامه مباحث هس 

اخه متاسفانه برا منم دعا گرفتن نمیدونم چطور باطلش کنم نمیخامم سراغ فالگیرا برم هرچی هم دعا واسه باطل شدنش میخونم نهایت یه هفته خوبم باز حال روحیم داغون میشه

2706