2737
2734
عنوان

خوب شد پارسال لوازم برقی گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 977 بازدید | 94 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ جوری با این وضع مملکت با این شرایط طلا و دلار جوونا دور از جون بدبخت شدن کرونا یه طرف گرونی یه طرف

خدا به فریاد هممون برسه بخدا از بس گناه زیاد شده به خدا راست میگم 

2728
خدا به فریاد هممون برسه بخدا از بس گناه زیاد شده به خدا راست میگم

الان‌یه چی بگم میترکم خدا فقط ب دادددد برسه

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   
ما سرویس چوب ظرف و ظروف با لوازم برقی ریز با دختره بقیه همه چی پسر

به سلامتی عزیزم 

راستش من خودم دوست داشتم بگیرم بیچاره حاج بابا 😂😂 ولی خدایی حرفی نزد فقط برداشت 

ولی بقیه چیزا میدم آقای آیندم بخره😉

من از زودپز میترسم یهو بترکه گرفتم ولی نمیدونم چطور ازش استفاده میکنم اصلا فک نکنم زورم برسه فشاربدم ...

مگه از ایننا نیست ک ایمنی داره ترس نداره برا من یونیکه خوبه همون لحظه نمیخواد باز کنی ک فشارش خارج بشه اوکی میشه 

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   
2738
به سلامتی عزیزم  راستش من خودم دوست داشتم بگیرم بیچاره حاج بابا 😂😂 ولی خدایی حرفی نزد فقط بر ...

😂😂اره بده اون بخره چن سالته

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
25 شما چی

من کوشولوعم ۱۸😅

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
اهان پس رسمتون همه چی با دختره ما لوازم برقی بزرگ با فرش رو پسر میگیره

ببین تو شهر هم رسمه ولی اون که وضع توپ داره همشو خودش میخره ولی اونی که نه پسر میگیره 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2706