2737
2734
عنوان

خوب یا بد مسئله این است؟؟😰

96 بازدید | 23 پست

سلام دوستان خواهرم امسال میره دهم و رشته مورد علاقش انسانی خیلی حفظیاتش خوبه اما چون چند تا از فامیل های نزدیکمون رفتن تجربی دودل هست و میگه زشته اگه اونا تجربی باشن من انسانی و زشت نیست من برم انسانی؟؟ به نظرتون حرفش منطقیه و بقیه امکان داره مسخرش کنن ؟؟چون اولین کسیه که میخواد بره انسانی

میشه یه صلوات واسه قبولیم بفرستین💜  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انتخاب رشته بخاطر نظر دیگران...میره تجربی اونجا گیر میکنه و روزی هزار بار خودشو سرزنش میکنه

اینکه میگی اولین نفر یعنی بقیه همه پزشک هستن تو اقوام؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بگو بره دنبال علاقش همین و بس 

من همه خلق روی زمین گفتن برو انسانی برو تجربی گفتم من علاقه ندارم فقطططط خنرستان و گرافیک و خیلیم عشق میکنم با رشتم عاشقشم ب حرف بقیه گوش نکنین لطفا و براتون مهم نباشه

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌺

برو بابا برا حرف مردم زندگي نكنين من رفتم تجربيو بازم مسخرم كردن😂😐🤪گفتن خنگ بوده رياضي نرفته

باخرابات نشينان ز كرامات ملاف       هرسخن وقتي و هر نكته زماني دارد 

اینکه بقیه درکشون پایینه و نمیدونن انسانی چقدر میتونه باعث پیشرفت بشه، به کنار

خواهر شما چرا خودشو دست پایین میگیره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738

نه 

تو فامیل ماهم ی عده ریاضی ی عده تجربی ی عده انسانی هس 

حتی ی عده هنر میخونن 

نره دنباله استعدادش بدبخت میشه 

همونطور ک حفظیاته من خوب بود ولی خواستم برم تجربی برای اینکه فک میکردم باکلاس تره 

الان من هیچ گلی نسدم اون دوستایی ک انسانی خونده بودن الان دارن جولون میدن واسم 😭

چه چیزایی میشنویم اینجا... به هر چی علاقه داره همون بره

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

اون ازالان چشم و هم چشمی و تقلید ازبقیه رو شروع کرده فردا چچوری میخادموفق شه انسان باید یه هدف داشته باشه وبرای رسیدنش تلاش کنه به هیچیم توجه نکنه خواهرت اگه بره تجربی باید خیلی مخ و بی استرس باشه ک بتونه پزشکی قبول شه چون بغیراون بقیش حتی داروسازی اینده خاصی ندارن بازم انسانی بهتره میره تربیت معلم یا دادگستری

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2706